lekarz Małgorzata Gadomska

Byłam u doktor na korekcji laserowej kilka miesięcy temu i bardzo sobie chwalę, obecnie nie mam już wady, a Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta. Polecam przede wszystkim wszystkim stresującym się :)

Pani Doktor godna polecenia, bardzo miła, szczera z doskonałym podejściem do pacjenta.

Bardzo sympatyczna Pani dr, do tego kompetentna i chętna do tłumaczenia co i jak. We mnie wywoływała w czasie zabiegu stoicki spokój. Zabieg przeprowadzony dobrze bo jak na razie bez powikłań i ze 100% skutkiem.

Podczas kwalifikacji do zabiegu Pani Doktor pomogła mi przełamać strach przed nieznanym. Sam udany zabieg był tylko konsekwencją.

Od pierwszego momentu Pani dr. wzbudza takie zaufanie, że rozwiewają się wszelkie wątpliwości co do zabiegu. I słusznie, bo sam zabieg wyszedł tak jak powinien, bez komplikacji, z założonym wynikiem. Polecam

Witam. Chciałabym polecić wszystkim panią Gadomską. Jest to profesjonalistka, kompetentna, z dużym zasobem wiedzy, który z łatwością potrafi przekazać pacjentowi. Dodatkowo to bardzo miła kobieta, dzięki niej podeszłam do zabiegu całkowicie spokojna. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza. Pozdrawiam, Jolanta.

Pozdrawiam,
Jolanta.

Bardzo profesjonalny lekarz, jednocześnie urocza , ciepła osoba.

Bardzo profesjonalny lekarz, jednocześnie urocza , ciepła osoba.

Dla mnie fantastyczna lekarka. Kompetentna, zainteresowana pacjentem, miła. Naprawdę osoba godna polecenia.

Wspaniala lekarka! Miła,kompetentna, ma swietny kontakt z pacjentem. Mozna na nia liczyc przed i po zabiegu. Zdecydowanie polecam!

Nie dość, że miła i uprzejma osoba to jeszcze dobry lekarz. Chyba naprawdę z powołania. Oceniam bardzo wysoko podejście i według mnie dużą wiedzę.