mgr Małgorzata Gajewczykmgr Małgorzata Gajewczyk - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Małgorzata Gajewczyk

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Jestem dietetykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nie stosuję zakazów i nakazów, bo to na dłuższą metę nie działa. Wiem że nie jest łatwo zmienić nawyki żywieniowe, dlatego staram się, aby przygotowywane przeze mnie programy były smaczne, proste a jednocześnie urozmaicone. Dieta to sposób żywienia, styl życia, nie rozpiska na miesiąc. Zajmuję się osobami które chcą schudnąć i przytyć, chorymi (choroby autoimmunologiczne, choroby układu pokarmowego, krążenia itp).

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !

polecam z całego serca! świetny dietetyk fachowiec, specjalista, pomoc w odchudzaniu ale zdrowym! bez konieczności wizyt we Wrocławiu, rozmawiałyśmy przez skype, i pomogło i'm happy!

jestem bardzo zadowolona z wizyty i diety którą otrzymałam, tego jedzenia jest naprawdę dużo! przepisy są pyszne! cała rodzina się zajada! muszę robić potrójne porcje :) POLECAM!

polecam, wiedza i kompetencja! oprócz tego pyszne przepisy i rewelacyjne efekty! polecam z całego serca!

polecam Panią Małgosię! świetny fachowiec! dzięki niej i temu, że wysłała mnie na badania, udało się wykryć chorobę, która przeszkadzała w moim odchudzaniu! teraz jest już wszystko ok, chudnę, czuję się świetnie! jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! dzięki! polecam!

Polecam Panią Małgosię, jako dietetyka dziecięcego. Jest swietnym doradca w swoim zawodzie oraz przyjazna osobą,pelna zaufania i bardzo sympatyczną. Już po 1,5 tygodniowej kuracji dietetycznej u synka widać efekty. Dziecko przekonuje się do zdrowych produktów w zaskakująco prostych daniach! Polecam Panią dietetyk rodzicom małych dzieci!

polecam Panią Małgosię z całego serca! pomogła mi pozbyć się ponad 25 kg tłuszczu, na samą myśl o nim, robi mi się niedobrze, na szczęście to już przeszłość i nie wróci! wiem jak co i jak jeść, nie męczę się, nie głodzę, jestem szczęśliwy i pełny energii! POLECAM na każdym kroku! Grzegorz

Byłam nastawiona sceptycznie do wizyty i efektów, przechodziłam już wiele diet, właściwie ciągle jestem na diecie, miałam nawet początki bulimii. Przyszłam do Akademii, zostałam zbadana, dostałam wyniki, następnie dietę. Nie wierzyłam, że zadziała, bo nie czułam się głodna. Po 2 tygodniach poszłam na wizytę i niespodzianka! Schudłam 2,5kg! Spaliłam tyle tkanki tłuszczowej! Niesamowite! Jestem pełna wiary, że tym razem mi się uda!

Bardzo konkretna i trafna porada, świetnie przygotowane diety, przepyszne dania. Serdecznie polecam!