lekarz Małgorzata Gajniak

2,6
2,6
1,8

Lekarz kompetentny, z wieloletnim doświadczeniami, jako lekarz pediatra pierwszego kontaktu polecam!

Niestety lekarz ten nie jest godny polecenia. Popieram zdanie poprzedników, o każde dodatkowe badanie, skierowanie trzeba walczyć, tak jakby to ona płaciła z własnej kieszeni za moje dodatkowe badania. Podejście do klienta jest naprawdę marne, brak zainteresowania pacjentem i jego problemami zdrowotnymi, byle do "pierwszego". (wypłaty).

Już wolę się sama leczyć, niż iść do niej.

Już wolę się sama leczyć, niż iść do niej.

zdecydowanie pediatra na NIE....PACJENT NIEWIELE MA DO POWIEDZENIA..TRAKTOWANY PRZEDMIOTOWO A JAK JUZ SIE UPOMINA O JAKIES SKIEROWANIE TO ZBYWANY..

Zdecydowianie nie polecam tego lekarza. Podobnie tutaj trzeba walczyć o jakiekolwiek skierowanie na badanie, czy skierowanie do specjalisty. W zachowaniu wyczuwa się niechęć do pacjenta i brak zainteresowania jego problemem, byle dzień jakoś minął.....