lekarz Małgorzata Gamza

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor, jest to oaza spokoju i ciepła, mój maluszek ciągle się do niej usmiechał, w gabinecie były różne zabawki, ciekawe pomoce naukowe a sama Pani doktor cierpliwa, zwracała uwagę na dziecko. Potraktowała nas bardzo uprzejmie, wyjaśniła wszystkie wątpliwości, podeszła do tematu bardzo rzetelnie i stanowczo - bez jakichkolwiek zawachań postawiła diagnozę, a że wcześniejsza Pani Pediatra sugerowała to samo, zatem diagnoza można powiedzieć potwierdzona. Dodatkowo poświęciła nam czas, pytając o rozwój dziecka, dała nam wiele cennych rad, np. na temat rozwoju dziecka, stymulowania go, braku telewizji, odpowiedniego obuwia itd. I co najważniejsze, przy badaniu bardzo delikatna, stara się zająć dziecko aby nie płakało, przemawia do dziecka spokojnie aby się uspokoiło. Wizyta była prywatna, koszt 80 zł, lecz sądzę, że gdybyśmy musieli chodzić do niej na NFZ to nie byłoby różnicy, gdyż to widać po człowieku, jaki jest, a Pani Doktor ma to coś, podejście do dzieci i nie robi tego z przymusu. To widać! POLECAM szczególnie wystraszonym rodzicom, którzy mają pierwsze dziecko i idą pierwszy raz do neurologa. Maluszek wesoły, rodzice zadowoleni i uspokojeni. Szkoda że tak niewielu takich lekarzy z powołania!

Bylismy na pierwszej wizycie w przychodni z synkiem po niedotlenieniu okołoporodowym. Pani doktor bardzo miła, doskonale nawiazała kontakt z niemowleciem, nam na spokojnie wyjasniła wszystko, zbadała synka, pokazała ćwiczenia , a przedewszystkim uspokoiła ze nic mu nie dolega. Jestem pod wrażeniem bo wizyty na NFZ zazwyczaj przebiegaja maszynowo szybko w pospiechu rodzic zapomni sie czegos zapytac a tutaj spokojnie, jestesmy z mezem bardzo zadowoleni. Wiecej takich lekarzy z powołania !

Pani doktor leczy mojego syna od trzech lat, chodzimy do przychodni,nigdy nie bylismy prywatnie i zawsze nasze wizyty są tak samo rzeczowe, pelne wsparcia i godne polecenia.

Pani doktor godna polecenia. Miła, uprzejmą, rzeczowa. Lecze moja córkę już drugi rok u P.doktor i jestem bardzo zadowolona.

Pani dr to wspaniała uprzejma i niezwykle rzeczowa kobieta, kompleksowo przedstawia opinie nt rozwoju dziecka, zwraca uwagę na specyficzne dla każdego malucha cechy, wyjaśnia wszelkie prawidłowości odwołując się do szerokiego zakresu normy rozwojowej. Szczerze polecam skorzystanie z usług pani dr:)))

Jeśli ktoś jest miły , sympatyczny -to nie wszystko, tymbardziej jeśli chodzi o lekarza. Samo stuknięcie młoteczkiem w kolano i przejscie od okna do drzwi i pytania o ciążę i poród to jak dla mnie za mało. Mam porównanie z innym lekarzem . Pomimo iż diagnoza jest taka sama to podejście i badanie zdecydowanie rózne. Może moje dziecko wg Pani doktor nie wymagało komleksowych badań to mimo wszystko u drugiego lekarza dostałam dodatkowe informacje( nie związane z neurologią) gdzie powinnam się udać i na co zwrócić uwagę.

Przeczytałam poniższe opinie i jestem bardzo zdziwiona, nie zdarzyło mi się jeszcze usłyszeć złego słowa o Pani Doktor. Chodzimy z naszym dzieckiem do poradni neurologicznej od 5 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia i opieki, dziecko czuje się dobrze. Ponadto zawsze gdy coś się dzieje jesteśmy przyjęci pomimo że nie mamy umówionego terminu. Bardzo polecam!!!

Pierwszy raz byliśmy u Pani Doktor pół roku temu. Dostaliśmy skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Nasze dziecko dostaje leki, dzisiaj czuje się już bardzo dobrze. Rozpoznanie było właściwe. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej opieki.

a ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor!!! zawsze nas przyjmuje jak cos sie dzieje zlego z dzieckiem, nawet telefonicznie potrafi pomoc, doradzic co robić, gorąco polecam Dr. Gamzę. a jeżeli inni tak narzekają to czemu nie poszukają innego neurologaa??

Ta pani doktor poleciła nam starać się o orzeczenie o niepełnosprawności i przełamała naszą niechęć do tego, wyjaśniając, jakie korzyści i ułatwienia możemy zyskać, a zarazem przełamując nasz strach przed słowem "niepełnosprawność".