lekarz Małgorzata Gamza

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Pierwszy raz byliśmy u Pani Doktor pół roku temu. Dostaliśmy skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Nasze dziecko dostaje leki, dzisiaj czuje się już bardzo dobrze. Rozpoznanie było właściwe. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej opieki.

Pani dr to wspaniała uprzejma i niezwykle rzeczowa kobieta, kompleksowo przedstawia opinie nt rozwoju dziecka, zwraca uwagę na specyficzne dla każdego malucha cechy, wyjaśnia wszelkie prawidłowości odwołując się do szerokiego zakresu normy rozwojowej. Szczerze polecam skorzystanie z usług pani dr:)))

Ta pani doktor poleciła nam starać się o orzeczenie o niepełnosprawności i przełamała naszą niechęć do tego, wyjaśniając, jakie korzyści i ułatwienia możemy zyskać, a zarazem przełamując nasz strach przed słowem "niepełnosprawność".

a ja jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor!!! zawsze nas przyjmuje jak cos sie dzieje zlego z dzieckiem, nawet telefonicznie potrafi pomoc, doradzic co robić, gorąco polecam Dr. Gamzę. a jeżeli inni tak narzekają to czemu nie poszukają innego neurologaa??

Przeczytałam poniższe opinie i jestem bardzo zdziwiona, nie zdarzyło mi się jeszcze usłyszeć złego słowa o Pani Doktor. Chodzimy z naszym dzieckiem do poradni neurologicznej od 5 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia i opieki, dziecko czuje się dobrze. Ponadto zawsze gdy coś się dzieje jesteśmy przyjęci pomimo że nie mamy umówionego terminu. Bardzo polecam!!!

Byliśmy u Pani Doktor kilkakrotnie. Ja nie oczekuję od lekarza, że ma być miły i uprzejmy, ale kontakt rodzic-lekarz jest bardzo ważny. W naszym przypadku tego nie było. Pani Doktor dwukrotnie w przeciągu ponad roku zlekceważyła objawy wskazujące na problem neurologiczny i skierowała nas na terapię psychologiczną. Poza tym nie usłyszeliśmy niczego, co mogłoby nam w jakikolwiek sposób pomóc w dalszej diagnostyce. Zmieniliśmy lekarza i jesteśmy teraz bardzo zadowoleni.

chodzimy do pani neurolog już 4 lata ale odkryłyśmy że im wiecej problemów tym pani mniej rozmowna... Stwierdzona padaczka nie dała pani neurolog nic do myślenia i nie zaleciła żadnego leku ani nawet nie dostałyśmy wlewki...efekt....napad tak mocny że pogotowie było konieczne a później kilkudniowa obserwacja mojej córci..... chodzimy bo musimy ale jesteśmy w trakcie szukania bardziej kompetentnego lekarza...

Jeśli ktoś jest miły , sympatyczny -to nie wszystko, tymbardziej jeśli chodzi o lekarza. Samo stuknięcie młoteczkiem w kolano i przejscie od okna do drzwi i pytania o ciążę i poród to jak dla mnie za mało. Mam porównanie z innym lekarzem . Pomimo iż diagnoza jest taka sama to podejście i badanie zdecydowanie rózne. Może moje dziecko wg Pani doktor nie wymagało komleksowych badań to mimo wszystko u drugiego lekarza dostałam dodatkowe informacje( nie związane z neurologią) gdzie powinnam się udać i na co zwrócić uwagę.

Chodzę do Pani doktor z dzieckiem już 11 lat.Kompetentna,uprzejma,ma podejście do dzieci.

Bardzo kompetentny lekarz ktory udzielil mi fachowych informacji dotyczacych mojego dziecka. Goraco polecam !!!