lekarz Małgorzata Gaworczyk

Wenerolog, Dermatolog

Nie polecam. Nic nie wytłumaczy ma w poważaniu pacjenta i to co chce przekazać zero wytłumaczenia jak postępować ze zmianami skórnymi badanie polegało na rzucenie okiem na zmianę z daleka i już.kasliwe uwagi które nie są dotyczące wizyty

Nie polecam! Wizyta kilkuminutowa. Diagnoza postawiona po jednym "rzucie" okiem, bez dokładnego wywiadu, badania, bo wg lekarki nie ma potrzeby... Pani opryskliwa, pozwalająca sobie na złośliwe komentarze, nie dająca pacjentowi dojść do słowa. Porażka!

Tragedia! Lekarz stawiający diagnozę o grzybicy na podstawie zdjęć uszkodzonego mechanicznie paznokcia, który twierdzi, że nie ma potrzeby wykonywania badań, diagnozujących grzybice 😂 do tego nie zna kompletnie budowy paznokci i macierz myli z łożyskiem. Niestety warto się doszkolić gdy się chcę zabłysnąć...

Kategorycznie nie polecam tej P. Doktor ! Nie zna się na swojej pracy ! Postawiła diagnozę dla dziecka zupełnie inną niż się okazało, przepisała leki bardzo drogie i słabo dostępne na rynku, poza tym były one przeznaczone dla osób dorosłych i zaszkodziłyby 5-cio miesięcznemu dziecku. Trzymała nas w gabinecie nie całe 3 minuty, nawet nie zbadała mojego dziecka tylko z daleka zobaczyła jej twarz i postawiła BŁĘDNĄ diagnozę. Poza tym bezczelna, odpyskliwa, ordynarna.. Takich lekarzy powinni pozbawić wykonywania zawodu...

Takich lekarzy powinni pozbawić wykonywania zawodu...

Nie polecam Pani doktor a wręcz odradzam. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Brak komunikacji, żadnych informacji o przebiegu badania. Pomijam, że na początku wizyty pada pytanie „” za dwieście czy za trzysta? A czas wizyty z zabiegiem to niecałe 5 MINUT. Jestem zniesmaczona

Super lekarz,lezczyłam się u Pani doktor,dwukrotnie mnie wyleczyła po nieudanych próbach innych dermatologów którzy jasno nie potrafili rozpoznać moich dolegliwości,Pani doktor Gaworczyk szybko rozpoznała moją chorobę,jestem jej bardzo wdzięczna.Pacjentka z Jaśkowic Legnickich. Pozdrawiam sympatyczną i najlepszą Panią dermatolog:)

Pozdrawiam sympatyczną i najlepszą Panią dermatolog:)

FANTASTYCZNA DOKTOR WYBITNY PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE PONADTO ZNAKOMITY DIAGNOSTA I PRAKTYK W DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

chyba najlepszy dermatolog we Wroclawiu ,polecam z czystym sumieniem ,fillery i botox utrzymuja sie nadzwyczaj dlugo -swietna artystyczna reka -prosze sprobowac -oddana pacjentka od lat Beata F. z Wrocławia

znakomity diagnosta i doskonaly fachowiec z zakresu dermatologii estetycznej,wszystkim polecam ,z powazaniem A. Dabrowska

Wszystkim polecam wizyte u Pani dr Gaworczyk,jest to bardzo dobry fachowiec,leczyla wielu moich znajomych,ja takze skorzystalam z wizyty z tzw.,, polecenia ,,i nie zawiodlam sie ,wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze ,Pani dr wyczerpujaco poinformowala o przyczynach i skutkach choroby i przepisala skuteczne leczenie ,szczerze polecam tego dermatologa