lekarz Małgorzata Gaworczyk

Wenerolog, Dermatolog

Super lekarz,lezczyłam się u Pani doktor,dwukrotnie mnie wyleczyła po nieudanych próbach innych dermatologów którzy jasno nie potrafili rozpoznać moich dolegliwości,Pani doktor Gaworczyk szybko rozpoznała moją chorobę,jestem jej bardzo wdzięczna.Pacjentka z Jaśkowic Legnickich. Pozdrawiam sympatyczną i najlepszą Panią dermatolog:)

Pozdrawiam sympatyczną i najlepszą Panią dermatolog:)

FANTASTYCZNA DOKTOR WYBITNY PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE PONADTO ZNAKOMITY DIAGNOSTA I PRAKTYK W DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

chyba najlepszy dermatolog we Wroclawiu ,polecam z czystym sumieniem ,fillery i botox utrzymuja sie nadzwyczaj dlugo -swietna artystyczna reka -prosze sprobowac -oddana pacjentka od lat Beata F. z Wrocławia

Wszystkim polecam wizyte u Pani dr Gaworczyk,jest to bardzo dobry fachowiec,leczyla wielu moich znajomych,ja takze skorzystalam z wizyty z tzw.,, polecenia ,,i nie zawiodlam sie ,wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze ,Pani dr wyczerpujaco poinformowala o przyczynach i skutkach choroby i przepisala skuteczne leczenie ,szczerze polecam tego dermatologa

znakomity diagnosta i doskonaly fachowiec z zakresu dermatologii estetycznej,wszystkim polecam ,z powazaniem A. Dabrowska

Polecam - wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, w pełni fachowo i z pełnym zrozumieniem problemu. Słowem - polecam wszystkim, którzy chcą leczyć się w profesjonalnej i miłej atmosferze.