dr Małgorzata Ghanim

Ginekolog

Zdecydowanie 5xTAK!!! Chodziłam do Pani doktor przed jej wyjazdem jakieś 10 lat temu. Potem borykałam się z moim kiepskim zdrowiem i kolejnymi nietrafionymi diagnozami w mnóstwie szpitali w Radomiu, Warszawie, Krakowie... Aż wreszcie przypadkiem spotkałam Panią doktor w sklepie i od razu umówiłam się na wizytę. To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam, a miałam do czynienia z multum lekarzy. Nikt nie jest tak ciepły, dokładny, fachowy, spokojny, uczciwy i profesjonalny jak Dr Ghanim. To lekarz przez duże L. Nawet lekarze z Leśnej Góry nie mogą się równać z Panią doktor Ghanim. Nie wyobrażam sobie kiedykolwiek iść do innego lekarza! Tylko dr Ghanim!

Pani doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Wszystko wyjaśnia i rozumie, nie krytykuje pacjenta, chętnie doradza odpowiednie rozwiązania i patrzy na pacjentki z perspektywy XXI wieku. Podczas badań jest bardzo delikatna. Nie naciska na zrobienie dodatkowych badań. Była to moja pierwsza wizyta której się bardzo obawiałam a z gabinetu wyszłam bardzo szczęśliwa i zadowolona z profesjonalizmu pani doktor. ;) Pani Małgorzata potrafi rozmawiać z pacjentkami a nawet z nimi pożartować:) Polecam wszystkim kobietom w szczególności tym dla których to będzie pierwsza wizyta!

Jest to wspaniały lekarz godny zaufania,troskliwa ,wszystko wytłumaczy ,zna się na pracy ,którą wspaniale wykonuje jako lekarz polecam wszyskim kobietą ,które mają różne problemy związane z ginekologią

Polecam panią doktor z całego serca. Posiada wiedzę i doświadczenie, a także wspaniałe podejście do pacjenta, które pozwalają pacjentkom czuć się bezpiecznie.

Bardzo kompetentny lekarz! Prowadziła już 2 moje ciąże i nie wyobrażam sobie żebym miała kiedykolwiek iść do innego lekarza! Bardzo spokojna, pozytywna, sympatyczna. Każda wizyta u niej bardzo dobrze nastraja i nawet kiedy dzieje się coś z pozoru niepokojącego Pani Doktor potrafi uspokoić i właściwie zająć się sytuacją. Czuję, że pod jej opieka jestem bezpieczna. Polecam wszystkim paniom, szczególnie tym, które miały już przejścia z innymi lekarzami i teraz boją się zaufać służbie zdrowia. Pani Doktor Ghanim przywraca wiarę w nasz pokręcony system zdrowotny! Oby więcej takich lekarzy!!

Wizyta u PAni Doktor Ghanim przerosła moje oczekiwania, jeszcze nigdy nie byłam obsłużowa tak mile i przyjemnie w publicznej służbie zdrowia. Bardzo kompetentna lekarz, uprzejma, sympatyczna, stwarza taką atmosferę, że nie ma powodu się krępować przy badaniu ginekologicznym. Poświęciła mi dosć dużo czasu podczas wizyty, wszystko dokładnie wyjaśniła, w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposów przedstawiła diagnozę. Wzbudza ogromne zaufanie, polecam dr Ghanim przede wszystkim młodym dziewczynom, które obawiają się pierwszej wizyty, jak również tym kobietom, które mają niezbyt miłe wspomnienia po wizytach u innych ginekologów.

Chodzę do pani dr Ghanim już kilka lat, to najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam. Jest bardzo skrupulatna, dokładna, kulturalna i doświadczona. Ma ogromną wiedzę. Pacjent czuje się bezpiecznie pod taką opieką. Polecam wszystkim, i w ciąży i ginekologicznie zapewnie pacjentkom wspaniałą opiekę.

Takiego lekarza jak Pani doktor Ghanim nie ma nigdzie indziej. Traktuje pacjenta z szacunkiem, słucha z uwagą, obchodzi się z pacjentką delikatnie i jak najbardziej stara się pomóc. Do tego jest bardzo kompetentna i widać, że jest lekarzem z powołania. Życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze byli Tacy.

Super lekarz! Miła, kontaktowa, taktowna, normalnie rozmawia z pacjentką i SŁUCHA, kompleksowo podchodzi do problemu, robi wszystkie potrzebne badania, przejmuje się pacjentką, nie robi nic na "a co mi tam" tylko bardzo się przykłada. To lekarz z powołania. Ma identyczne podejście do pacjentki prywatnie i publicznie. Jedyna lekarka godna polecenia w tym zapyziałym Radomiu.

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem
polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w
pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego
synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

26-670 Pionki
Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
NZOZ MILLENIUM