dr n. med. Małgorzata Gietka-Czernel

Endokrynolog

Mogę napisać tylko super lekarz.Opinia jaką wystawiłem to powinno wystarczyć.Polecam wszystkim takiego lekarza.

Pani doktor uratowała mi życie. Trafiłam do niej z podejrzeniem niedoczynności tarczycy a Pani doktor stwierdziła - prawidłowo - raka piersi. Dzięki tej diagnozie po trzech latach nadal żyję.

Miałam podejrzenie nadczynności tarczycy, które inni lekarze chcieli leczyć od razu hormonalnie. Do tego dość sporego guzka na tarczycy, ktory podobno trzeba było wyciąć jak najszybciej. Poszłam do Pani dr po tych wszystkich rewelacjach, wiedząc że ma też duże doświadczenie szpitalne, więc zapewne dużo przypadków tzw ciężkich. Stwierdziła, że nie jest to nic strasznego, że trzeba obserwować, a ze względu na fakt, że jeszcze nie mam dzieci lepiej zachować tarczyce w stanie nienaruszonym przed ciążą. Po jakimś czasie ciąża i burza hormonalna. Pani dr przez całą ciąże mnie doglądała i pomimo bardzo dziwnych wyników (jak dla mnie i mojego gin) kazała na spokojnie obserwować miesiąc po miesiącu. Wszystko sie unormowało po pierwszym boomie hormonalnym w 3 miesiącu. Po porodzie kolejne wizyty, zobaczymy jak wtedy będzie reagował organizm.
Ogólnie Pani dr ma bardzo dużą i rozległą wiedzę nieograniczającą się tylko do tarczycy, co naprawdę jest zbawienne jeśli dzieję się coś jeszcze. Zwłaszcza w ciąży ;)
Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania na konsultacje na oddziale w szpitalu bielańskim bywa długi. Ale przyjmuje też prywatnie, więc zawsze jest jakaś alternatywa.
Pani dr ma dość chłodne podejście do pacjenta, ale nie chodzi o to, żeby była najlepszą kumpelą, ale stawiała trafne diagnozy i dobrze leczyła. Choć bywają dni kiedy jest bardzo miła, więc pewnie sporo zależy od dnia, a w szpitalu różnie bywa ;)
Na pewno trzeba się dopytywać o wszystko co nas interesuje. Pani dr sama powie niezbędne minimum, które ma wystarczyć, ale nie unika odpowiadania na pytania, tylko trzeba je zadać.
Zdecydowanie polecam

Naprawdę dobry lekarz, rzeczowy i wiarygodny. Wyleczyła moją siostrę, prowadzi moją mamę i mnie. Przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki na Pradze, ul. Kępna 2.

Czy mogłabym się dowiedzieć gdzie prywatnie przyjmuje pani dr Gietka - w Warszawie?

Zanim trafiłam do Pani doktor, błąkałam się po lekarzach i ona jako pierwsza powiedziała, że mam chorobę Hashimoto, która zafundowała mi niedoczynność. Pani doktor profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Nie jest naciągaczką jakich wielu na polskim rynku, jeżeli brakuje jakiś badań, to wystarczy zadzwonić z wynikami i ew. zmieni dawkowanie leków. Naprawdę godna polecenia osoba :)

Lekarz z klasą! - zawodową i osobistą. Bada tak dokładnie, że oprócz głównej choroby, z którą się do niej zgłosiłam (niedoczynność tarczycy), wykryła u mnie dość poważną wadę serca, potwierdzoną już badaniem echa serca i tomografią komputerową. Przez 60 lat nie "wysłuchał" tego żaden inny lekarz...

Bardzo kompetentna i miła. Szkoda tylko, że terminy wizyt są bardzo odległe. Trzeba czekać około 3 miesięcy.

Świetna specjalistka, rewelacyjnie opiekuje się pacjentami, uratowała mi życie, wykryła raka tarczycy we wczesnym stadium.