Małgorzata Głośniak

2,5
2,4
1,9
1,9

Brak podejścia do dziecka. Cała wizyta była skupiona na innym problemie niż ten który był powodem wizyty u lekarza. Dziecko po wyjściu się rozpłakało. Stanowczo nie polecam!!!

Bardzo fajny lekarz. Brak jakichkolwiek zarzutów, fachowo przepisała antybiotyki, dzięki którym córka wyzdrowiała

A my uważamy,że to dobry i doświadczony pediatra.Nasz synek przyzwyczaił się do Pani doktor i chętnie chodzi na kolejne wizyty.Pani doktor jest ostrożna przy przepisywaniu antybiotyków,ale jeśli rzeczywiście zachodzi taka potrzeba,to zawsze je stosuje.

Jest bardzo nieuprzejma!Nie lubi rodziców,a dzieci czasami.Bardzo sztywna i mało przyjemna,w ogóle nie jest życzliwa,trudno oceniać kompetencje,jeśli lekarz jest taki niedostępny i antypatyczny!

Bardzo niemiła Pani Doktor. Nie ma podejścia do dzieci. Przyjmuje "z wielką łaską"

Zdecydowanie odradzam! miałam okazję sporadycznie byc na wizycie w przychodni z konieczności i nie wspominam tego dobrze. Wszystko z łaską robi, ciężko sie z nią porozumieć, potrafi wyprosić z gabinetu bez większej przyczyny, rzuca swoje uwagi z nieodpowiednim stylu, totalny brak podejścia do dzieci. ODRADZAM!!

beznadziejna lekarka, która do pracy przychodzi chyba za karę. petardę w dupę i w kosmos

beznadziejna lekarka, która do pracy przychodzi chyba za karę.
petardę w dupę i w kosmos

Wizyta z dzieckiem w/g tej Pani dziecko lekko przeziębione przepisany syropek . Wizyta u innego lekarza okazuje się że dziecko ma silne zapalenie oskrzeli - przepisane antybiotyki. Jeszcze raz zdecydowanie odradzam bo kompetentność tej pani pozostawia dużo do życzenia ...