lek. dent. Małgorzata Gnot

Chodzę do Pani Gnot od 20stu lat. Obie panie mają świetne podejście do pacjentów, przemiłe i profesjonalne. Nawet moje dzieci z chęcią bez strachu do Niej chodzą. Bardzo polecam szczególnie dla dzieci i osób, które boją się stomatologa.

Jak najbardziej polecam. Chodzę do niej od 3 lat. Złego słowa nie mogę powiedzieć. usmiecnieta miła sympatyczna. Wie co robi. Kiedyś leczyłam zęba bez znieczulenia pytała co chwile czy cos boli.

Pani Gnot jest super lekarzem. Tylko do niej nie boję się chodzić. Jest uprzejma i miła. Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam

Nie znoszę chodzić do dentysty, bo strach mnie dosłownie paraliżuje. U tej Pani było naprawdę ok. Nie miała pwności czy wybrać leczenie kanalowe czy coś innego (już nie pamiętam co) i wyslała mnie na konsultację do innego dentysty. Tak więc podchodzi z rozwagą do sprawy i nie zatruwa zębów bez potrzeby. Polecam.