mgr Małgorzata Golik

Fizjoterapeuta

Do p. mgr Małgorzaty trafiłam z dyskopatią szyjną. Leczyłam się na NFZ od roku, fizykoterapia, masaże - nic nie pomogło. Pani Golik jest z tego co wiem po specjalnym kursie rehabilitacji kręgosłupa szyjnego i naprawdę wie co robi. Testy, diagnostyka na najwyższym poziomie. Po pierwszym nastawieniu kręgosłupa szyjnego czułam ogromną ulgę - przestało mnie boleć około 50 % mięsni które były bardzo bolesne. Po 4 spotkaniu wszystko przestało boleć. Minęło 2 miesiące i nie czuję żadnego dyskomfortu i bólu z którym walczyłam lekami i bezskuteczną rehabilitacją od roku.

Polecam! Świetne podejście do Pacjenta. Miałam rwę kulszową, 3 miesiące się męczyłam. 2 wizyty rehabilitantki i na razie nie boli. A minęło już 2 tygodnie. Oby tak mi zostało. Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym Pacjentem, bo ciągle marudzę i weryfikuję ludzi i ich kompetencje ( takie moje zboczenie zawodowe), Pani Golik zaczęła mnie rehabilitować rok ...

Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym Pacjentem, bo ciągle marudzę i weryfikuję ludzi i ich kompetencje ( takie moje zboczenie zawodowe), Pani Golik zaczęła mnie rehabilitować rok temu, udar miałem 5 lat temu. Przez 4 lata było - jakoś. Od roku jest konkret - ciężka praca - moja;) i mojej terapeutki, która jest prawie tak samo zmotywowana jak ja;) i przez rok udało się uzyskać więcej postępów niż poprzednie 4 lata, no może 3, żeby być uczciwym. Polecam za to, że potrafi zapewnić kompleksową pomoc - poleciła bardzo dobrego neurologa, który wreszcie mi leki dobrze dobrał, pomogła też w dostosowaniu mieszkania do moich potrzeb. Co prawda wszędzie mam jakieś linki, piłki i taśmy, na każdym grzejniku, ale dzięki temu jestem samodzielny. Ćwiczę już sam, pod instruktażem p. Golik, która przyjeżdża do mnie co tydzień i zmienia ćwiczenia na nowe. Wypożyczyła mi cały arsenał "zabawek" do rehabilitacji za darmo, sama kupiła i dostarczyła to co potrzebne, też za darmo. To się naprawdę ceni w dzisiejszych czasach. Duży plus za fajne ćwiczenia.

Jestem bardzo zadowolona z usług Miomedu i mgr Golik. Pani Golik rehabilitowała mnie przez 8 miesięcy, od 3 tygodnia po udarze, który miałam w zeszłym roku. Współpracę z p. Golik rozpoczęłam jeszcze w szpitalu, przychodziła do mnie na OIOM, bo szpital w którym przebywałam nie zapewniał mi wystarczającej ilości rehabilitacji. Później, gdy wróciłam na oddział kontynuowałyśmy rehabilitację przez 3 miesiące, potem kolejne 5 m-cy w domu. Udar który miałam był bardzo rozległy, lekarze twierdzili, że mogą być trudności z siadaniem, obracaniem się na łóżku, podnoszeniem ręki. Dziś jednak po 10 miesiącach od udaru nie widzę żadnych jego śladów. To była bardzo trudna i długotrwała rehabilitacja, ale dzięki konsekwencji i zaangażowaniu mojej rehabilitantki (i dzięki mojej motywacji oczywiście) dziś jest dobrze. P. Golik twierdzi, że sukces udało się osiągnąć dzięki szybkiej rehabilitacji jeszcze na oiomie, bo nie dopuściłyśmy do skutków braku ruchu, dużemu wsparciu ze strony personelu szpitala, rodziny i mojej motywacji właśnie. Bardzo podobało mi się również to, że potrafiła celnie zdiagnozować, które mięśnie należy wzmacniać, żeby normalnie chwytać, normalnie chodzić. Wszystko z sensem, logiką i w miłej atmosferze. Bardzo ważne było dla mnie to, że w tym krytycznym momencie, od razu po udarze, zostałam otoczona odpowiednią opieką, zarówno rehabilitantki, jak i lekarzy i pielęgniarek. Nie każdy ma to szczęście, patrząc na sytuacje w służbie zdrowia....Uczciwie? - Polecam.

Nie polecam,opinie przesadne-niedoświadczona,przemądrzała i młoda, Magda

Nie polecam,opinie przesadne-niedoświadczona,przemądrzała i młoda, Magda

Młoda niedoświadczona i zbyt pewna siebie i swoich kompetencji,nie polecam!Daniu.

Polecam. Pani mgr Małgorzata Golik współpracuje ze mną od 4 miesięcy, od 4 dnia od kiedy doznałem udaru krwotocznego. Pierwsze dni były dla mnie naprawdę, bardzo trudne, oiom, silne porażenie całej prawej strony, brak mowy, to był trudny czas, leciałem przez ręce. Pani mgr doskonale poradziła sobie w całej tej sytuacji, nabralem pewnosci siebie po tym jak powiedziała, że mam duże szanse na pelne wyleczenie, bo rozpoczynamy od razu, i tak się stało, codzienna, ciężka praca moja i fizjoterapeuty wyprowadziła mnie na prostą. Wiem ,że gdybym się nie zdecydował na wczesną intensywną rehabilitację, tak jak zalecała fizjoterapeutka, to do dziś (4 mce po udarze) albo nawet do konca zycia byłbym niepełnosprawny. Wiem to, bo widzę, jakie problemy mają moi sąsiedzi z oddziału, którzy przerwali, albo mieli za pozno wprowadzoną fizjoterapię. tu się liczy czas i doświadczony terapeuta, który wie co robi.

Bardzo miła i kompetentna Pani, zdecydowanie polecam.

Bardzo miła i kompetentna Pani, zdecydowanie polecam.

moge tylko wystawic negatyw za całokształt

moge tylko wystawic negatyw za całokształt

Fantastyczna terapeutka. Polecam. Grażyna Głazukiewicz.

Fantastyczna terapeutka. Polecam. Grażyna Głazukiewicz.

Pani mgr jest: bardzo kompetentna jeśli czegoś nie wie to mówi wprost, nie kołuje baaardzo uprzejma baaardzo pomocna i zaangażowana, wizyta trwa zawsze minimum 2 godziny, są duże rabaty zawsze, więc cenowo bardzo uczciwie. Niezwykłe zaangażowanie - pomogła mi znaleść i zorganizować pomoc ortotyczną dla dziecka, które wymagało zaopatrzenia ortopedycznego, bezpłatnie dobrała wkładki do butów po wnikliwej analizie komputerowej stóp. Posiada mobilny i niesamowity sprzęt do różnych pomiarów - XXI wiek! Ciągle się kształci, ma dużą wiedzę, wykład o stopie jaki mi strzeliła uświadomił mi wiele I przede wszystkim jest ...

Pani mgr jest:
bardzo kompetentna
jeśli czegoś nie wie to mówi wprost, nie kołuje
baaardzo uprzejma
Posiada mobilny i niesamowity sprzęt do różnych pomiarów - XXI wiek!
I przede wszystkim jest skuteczna jeśli chodzi o rehabilitację dziecięcą ( moje dziecko ma stopy koślawe i skoliozę)
Byłam u wielu fizjoterapeutów i po 3 latach leczenia chyba trafiłam na kogoś wyjątkowego, kto z wielkim oddaniem pracuje z pacjentem.