lekarz Małgorzata Góra

Laryngolog, Audiolog

Serdecznie polecam Panią Doktor zwłaszcza do sytuacji niemożliwych! Wyciągnięcie ciała obcego wbitego w trudnym miejscu pod migdałem, u pacjenta z mega odruchem wymiotnym! Zadanie wykonane profesjonalnie i z sukcesem za co serdecznie dziękuję!! Pani Doktor jest zaangażowana, serdeczna, ciepła i empatyczna. Do tego bardzo kompetentna oraz posiada profesjonalny sprzęt laryngologiczny. Wizyta na 2 sorach w 2 szpitalach- dramat!.

niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o pani doktor, może leczy tylko wtedy gdy nie ma dużego problemu z rozpoznaniem choroby??? jeździłam z dzieckiem bo miał nawracające zapalenie zatok szczękowych i bardzo częste krwotoki z nosa leczyłam tam dziecko i siebie i niestety pewnego razu kiedy dziecko dostało krwotoku którego nie mogłam opanować zadzwoniłam do P. doktor aby przyjęła mnie z dzieckiem (no chyba po to się chodzi prywatnie i płaci po 100 zł żeby w razie nagłegoj choroby można skorzystać z porady) no ale niestety pani doktor poinformowała mnie że mnie nie przyjmie bo ma za dużo pacjentów i żebym jechała sobie na ostry dyżur laryngologiczny i żebym sobie poszukała w internecie gdzie takowy się w danym dniu odbywa pozbyła się problemu któremu nie potrafiła zaradzić NIE POLECAM !!!!!!no chyba że boli ucho no to może jest szansa że P doktor pomoże

Uznanie i wielki ukłon dla Pani Doktor. Pełny profesjonalizm, wysłucha pacjenta, poświęca mnóstwo czasu. Człowiek nie ma wrażenia, że zajmuje już zbyt dużo czasu w gabinecie i pora się spieszyć.Kieruje na dodatkowe badania. Leczyła mojego męża, mnie, później córkę, która wiecznie zapadała na zapalenie zatok, a obecnie zapomniała o tym. Największy minus, to brak dobrej organizacji podczas przyjmowania. Mnóstwo ludzi w poczekalni, czeka się po 3-4 godziny. Dobrze, że dzięki Pani Doktor nie musimy korzystać już z wizyt, bo skutecznie nas wyleczyła. Takich oddanych lekarzy spotkałam tylko trzech w swoim życiu.

Bardzo polecam Panią Doktór, jest bardzo dokładna i zna się na rzeczy.

Bardzo polecam Panią Doktór, jest bardzo dokładna i zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz laryngolog.Biorąc pod uwagę to iż z moim dzieckiem wcześniej jezdziłam do centrum pediatrii do pani laryngolog która jak twierdziła z dzieckiem jest wszystko ok! po prywatnej wizycie u pani laryngolog M.Góra (została nam ta Pani polecona :)) okazało sie że gdy dziecku zostało przeprowadzone badanie słuchu prawie wogóle nie słyszało po leczeniu dzieki Pani M.Góra słuch się w znacznym stopniu poprawił.Zobaczymy co bedz

Pani doktor jest bardzo miła i ma podejście do pacjenta. Tłumaczy co robi i opisuje dokładnie diagnozę. Polecam

Po wielu wizytach u innych lekarzy z dolegliwościami kataru i nawracacjącego zapalenia ucha u niespełna 2 letniej córeczki trafiłam do Pani doktor Góry. PO jednej wizycie mam bardzo pozytywne nastawienie i wierzę że to co zaleciła uchroni moje dziecko przed drenażem.

polecam z czystym sumieniem wszystkim Panią Doktor

polecam z czystym sumieniem wszystkim Panią Doktor

Pani doktor bardzo kompetentna, Przyjmuję od godziny 17:00, ja była już o 15:30 i byłam w kolejce 10 , weszłam do gabinetu o 19:30 a za mna jeszcze około 5,6 osób. Bardzo dokładnie bada , nie spieszy sie i odpwoiada na wszystkie pytania.

Bardzo dokładnie bada , nie spieszy sie i odpwoiada na wszystkie pytania.

Profesjonalistka w swoim zawodzie. Zdecydowanym minusem jest jedynie organizacja przyjęć pacjentów. Nie ma rejestracji telefonicznej na określoną godzinę, obowiązuje kolejność wg. zgłoszenia. Kolejki koszmarne z racji dużej ilości pacjentów. Pierwszy raz trzeba się więc przygotować na kilka godzin w poczekalni z innymi chorymi.