lekarz Małgorzata Góra

Laryngolog, Audiolog

Gorąco polecam. Jako jedyna pomogła nam na wieczne problemy z płynem w uszach. Dzięki pięciodniowemu leczeniu uniknęłam drenów w uchu.

Super lekarz, polecam wszystkim znajomym.Miałam problem z gardłem, moja mama z uszami a moja dorosła córka ( nauczyciel) z ciagłym bólem gardla.Ta Ta sympatyczna Pani wszystkim nam pomogła.Jest bardzo wrażliwa na ból pacjentów ( chorego zbada nawet w sobotę).

bardzo uprzejma pani doktor, poświęca tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.naprawdę zależy jej na swoich pacjentach

Pani Doktor jest osobą przemiłą, zawsze zbada dokładnie, każdemu pacjentowi poświęca co najmniej 30 min., co niestety wiąże się z długim czekaniem pozostałych:)nie bagatelizuje nawet zwykłego kataru ;)idelanie dobiera lekarstwa, więc nie są potrzebne wizyty kontrolne i branie dodatkowych antybiotyków.pomogła też 1,5 rocznej córeczce koleżanki, która co miesiąc chorowała na gardło, a lekarz z przychodni faszerował ją antybiotykami. po 1 wizycie u dr Góry dziecko już dłuuugi czas jest zdrowe i to bez antybiotyku.

Długo szukałam dobrego laryngologa, i nie mogłam się zdecydować, ale cieszę się że wybrałam właśnie tego! Mogę polecić Panią Doktor z czystym sumieniem. Mój 5 miesięczny synek w ogóle nie płakał, Pani doktor ma świetne podejście do dzieci i jest naprawdę kompetentną osobą. Polecam!

polecam dobry lekarz, kompleksowo zbadał mnie,po paru dniach wróciłam do swoich obowiązków

Bardzo uprzejma i miła Pani doktor. Rewelacyjne podejście do dzieci. Kompetentna i rzetelna. Polecam!

Gorąco polecam wizytę u Pani doktor. Jest osobą miłą i kompetentną. Ma bardzo dobre podejście do małych dzieci.

Bardzo miła i kompetentna. Świetne podejście do dzieci. Zawsze znajdzie czas aby przyjąć pacienta.

Bardzo miła i kompetentna osoba, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Polecam

Bardzo miła i kompetentna osoba, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Polecam