lekarz Małgorzata Górska-Rząsa

2,5
2,4
2,4
2,2

Od kilku lat korzystam z usług Enel-Med i w miarę potrzeb chętnie zamawiam wizyty w Oddziale Ursus ze względu na dogodną lokalizację, sprawną obsługę rejestracji, ale przede wszystkim na dobry poziom obsługi medycznej. W ostatnich 2 tygodniach byłam dwukrotnie przyjęta przez Panią dr Górską - Rząsę, która po wywiadzie i przeprowadzeniu badania wystawiła skierowanie na USG, następnie szczegółowo poinformowała mnie o jego wynikach, wystawiła receptę na leki i cierpliwie, profesjonalnie, objaśniła co i jak mam stosować. Wraz z moim mężem (towarzyszył mi w obydwu wizytach) jesteśmy pod dużym wrażeniem empatii i życzliwości Pani doktor, z której wiedzy i doświadczenia medycznego w miarę potrzeby, oraz dostępności Lekarza, mam zamiar nadal korzystać.

Z przykrością muszę stwierdzić, że wszystkie negatywne opinie, które tutaj przeczytałam, są prawdziwe. Osobiście doświadczyłam fochów i pretensji pani doktor, sporo też nasłuchałam się o głupocie pacjentek. Dziwię się, że ktokolwiek toleruje takie zachowanie. Zdecydowanie nie polecam! Leczenie będę kontynuować u innego lekarza.

Pani doktor była nieuprzejma i niemiła przez całą wizytę, podeszła lekceważąco do tego z czym przyszłam i poświęciła mi bardzo mało czasu. Nie wykonała wszystkich podstawowych badań i nie wykazała się zaufaniem do jej kompetencji.

Wspaniała doktor. Dla mnie odpowiednie zarówno podejście do pacjenta, poświęcony czas, czy kompleksowe porady. Polecam

Witam, po tej wizycie mam chyba traumę i dlatego postanowiłam napisać. Doktor niemiła, arogancka, oschła. Powiedziała żebym najpierw zrobiła dobre rozeznanie do jakiego lekarza chce się udać ( mam wskazanie do usunięcia nadżerki) żebym nie latała z gołym tyłkiem po całej Warszawie:( czy to ludzkie takimi słowami traktować pacjentów?:(

Niemiła, wrogo nastawiona do Pacjenta, z pretensja po co do Enel-Medu przyszłam skoro zalecenia mam ze szpitala!!!, z resztą do którego sama dala mi skierowanie. Bardzo nieprzyjemna wizyta, zostałam potraktowana , jak niechciany petent. Odradzam szkoda nerwów na tak niesympatyczna Pania Ginekolog,

Odbyłam wizytę u Pani doktor w oddziale enel med. Była to moja najgorsza dotychczas wizyta u ginekologa. Pani doktor jest nieuprzejma i bark jej empatii. Już od samego wejścia poczułam się jakbym uraziła Panią doktor, że w ogóle weszłam do jej gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Mam bardzo mieszane uczucia po pierwszej wizycie. Pani doktor starej daty… dość sroga w obyciu. Nie przepadam za tym. Choć pacjentka przede mną nie przyszła, pani doktor odmówiła przyjęcia wcześniej. Musiałam czekać co do minuty. Słabo, bo inni lekarze nie robią problemu i jest im na rękę. Ponadto czułam się pospieszana przez całą wizytę. Mam dość złożone schorzenia i w sumie nie byłam w stanie poinformować o nich wszystkich, bo mi przerywano. Co nie powinno mieć moim zdaniem miejsca na prywatnej wizycie, to nie NFZ. Moim zdaniem może to uniemożliwić poprawne leczenie, jeśli nie chce się wysłuchać problemu pacjenta.
Pani doktor zmarnowała trochę czasu na krytykę lekarzy, którzy zalecili mi udanie się na konsultację ginekologiczną. Czułam, że to nie w porządku, bo tamci lekarze uratowali mi życie w innych kwestiach medycznych.
Otrzymałam skierowanie na badania, ale nie wyjaśniono mi dość klarownie wszystkiego, co było dla mnie istotne. Raczej udam się jeszcze na konsultację do innego lekarza, bo nie czuję się przekonana…

Wizyta w placówce Enel-med. Doktor od samego początku wydawała się niezadowolona, że musi przyjść do gabinetu przyjąć pacjenta. Niemiła i traktująca pacjenta z góry. W ostatnich miesiącach miałam problemy z infekcjami, więc zapytałam czy nadal mam zapalenie (inna Doktor od razu widziała zaczerwienienie i też sprawdzała pH). Doktor odpowiedziała, że to ja sama powinnam wiedzieć czy mam infekcje i ogólnie to się dowiem z pobranej cytologii. Na wizytach u takich lekarzy odechciewa się zadawania jakichkolwiek pytań …

Niestety stanowczo nie polecam. Pani Doktor przywitała mnie słowami "po co przyszła?". Dalej wcale nie było lepiej- nieuprzejme przytyki, zdawkowe odpowiedzi, traktowanie pacjenta jako osobę kompletnie nie mającą pojęcia o tym jak wygląda cykl. Dodatkowo Pani Doktor bardzo mnie nastraszyła dolegliwością jaką u mnie wykryła, nie odpowiedziała na pytania, nie poinformowała o sposobach leczenie, a także wprowadziła w błąd co do placówki w której mnie przyjęła. Odradzam