lekarz Małgorzata Górska

Okulista

Pani Doktor to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. W ciągu jednej wizyty dowiedziałem się o wiele więcej, niż przez 2 ostatnie lata u poprzedniego okulisty. Wszyscy lekarze powinni podchodzić do pacjenta w ten sposób co dr. Górska ;) polecam każdemu kto szuka lekarza specjalizującego się w jaskrze (i nie tylko).

Najlepsza doktor jaka w życiu poznałem. Bardzo dokładna, kompetentna i rozumiejąca drugiego czlowieka. Nie naciagajaca pacjenta na dodatkowe opłaty. Polecam ja każdemu. Jest Pani najlepsza. Gorąco pozdrawiam

Jest Pani najlepsza.
Gorąco pozdrawiam