Małgorzata Gorzkowska-Paczwa

Pediatra

Cudowny lekarz, cudowny człowiek:-) Wiedza, empatia, umiejętność sluchania, współpraca z rodzicami, kontakt z dziećmi, zaangażowanie, walka o dzieci i ich zdrowie - wszystko na najwyższym poziomie. Nie znam drugiego takiego lekarza. Nie znam lekarza, ktory jak dr Gorzkowska - patrzyłby na pacjenta tak całościowo. Który nie działa rutynowo.... Pani Doktor to człowiek, ktory w chorobie dziecka jest swiatełkiem w tunelu :-) Dziekuję - za zdrowie mojej córki i za każdą poświęconą nam chwilę:-) Bez Pani, nie dalibysmy rady :-)) K.,D.,G.

Kompetentna, konkretna i przede wszystkim dla pacjenta. Pani doktor w CZD ma zawsze tyle czasu dla mojego synka ile jest potrzeba, odbiera telefony i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Przed pierwszą wizytą myślałam, że jako nefrolog zainteresuje się jedynie nerkami, a tu miła niespodzianka- synek miał roczek i Pani doktor sprawdziła też ciemiączko, zęby, osłuchała go i zapytała o postępy w rozwoju.Na jednej (bezpłatnej!!!) wizycie poświęciła mu więcej czasu niż pediatra przez cały rok:) Polecam wszystkim rodzicom!!!

Wspaniały, rzeczowy lekarz. Złego słowa, nie można o dr napisać. Każdy pediatra powinien mieć takie podejście do dzieci, moja córka z wielka przyjemnością odwiedza gabinet.

Chodzę z córką do dr. Gorzkowskiej i prywatnie w Lux-medzie i w CZD. To najlepszy lekarz pod słońcem. Może i daje dużo leków, ale napewno takich, które pomogą. Zawsze stawia dobre diagnozy i jest jedynym lekarzem, który zdiagnozował chorobe nerek po 7 ZUM, a wystarczyło zrobic dobową zbiórkę moczu. Zawsze przyjmuje dodatkowych pacjetów, dzięki czemu zawsze możemy liczyc na Pania doktor. Wszystkiego dobrego i dziękujemy że są jeszcze tacy dobrzy i kochający dzieci lekarze.

Podpisuję się pod wszystkimi powyższymi komentarzami - najlepszy lekarz pediatra, z jakim się spotkałam. Idąc z jakimkolwiek problemem mam zawsze pewność, że zostanie postawiona właściwa diagnoza i zapisane właściwe leki. Poza tym moje dzieci przepadają za Panią Doktor - jest to osoba zawsze uśmiechnięta, życzliwa, ze wspaniałym podejściem do najmłodszych pacjentów. Na zbadanie dziecka poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, a teraz ja z czystym sercem polecam każdemu rodzicowi, który poszukuje wszechstronnego i wyjątkowego pediatry. Mama Marysi i Jurka :-)

Mama Marysi i Jurka :-)

Z córką chodzimy do Pani doktor od lat sześciu, bywa że regularnie (córka ma silną alergię i trzeci migdał do usunięcia). Nigdy nie miałem nic do zarzucenia, z drugim dzieckiem też zapiszemy się do p. Małgosi. Jedyna wada: na wizyty trzeba zapisywać się z dwu-trzytygodniowym wyprzedzeniem, ale to o czymś świadczy:)

DOSKONAŁY SPECJALISTA DZIĘKI PANI DOKTOR MOJA CÓRKA ROŚNIE ZDROWO MIMO ŻE MA ZN. BARDZO DZIEKUJE I POLECAM PANIĄ DOKTOR.

Świetny lekarz. Do nikogo mój syn tak chętnie nie chodzi jak do tej Pani. Cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia bądź badań diagnostycznych. Jest miła dla dziecka co wzbudza jego zaufanie i uspokaja go. Zawsze zgadza się na dodatkową wizytę gdy jestem czymś zaniepokojona, w ostateczności chociażby odbiera telefon w klinice i pomaga na ile to możliwe. Polecam

Polecam

Po prostu lekarz pediatra. Nie wiem, czy powinnam coś jeszcze dodawać, ale już chyba dawno zapomnieliśmy co oznacza słowo lekarz! Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Potrafi uspokoić, skierować na odpowiednie badania i przede wszystkim dobrze zdiagnozować. Bada kompleksowo. Nie straszy dzieci! Nie wymądrza się przed rodzicami, nie krytykuje, nie ocenia... Mój syn ją kocha i my też.

Polecam, mój syn od 8 lat jest pacjetem Pani doktor i ma zespół nerczycowy. Zawsze kompleksowo podchodzi do problemu. Jest świetnym nefrologiem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8