lekarz Małgorzata Górzyńska

Diabetolog

2,7
2,7
2,6

Jestem w ciąży czekałam na wizytę ponad miesiąc! Gdzie według prawa maksymalnie po tygodniu powinnam zostać przyjęta przychodzę na wizytę bylam o umówionej godzinie jednak było to w drugim budynku i byłam 5 minut po czasie po czym dowiaduje się że szanowna pani doktor wzięła sobie torebkę i wyszla przecież to jest kpina!! Człowiek jechał na wizytę 200 km ....będę jeszcze składała skargę na panią doktor.... NIE POLECAM JAK WIDAC MA PACJNTÓW ZA NIC

Nie jestem zadowolona. 2 lata temu zapytałam o pompę, gdyż należy mi się refundacja. Pani doktor nastraszyła mnie, że nie będę się mogła kąpać w basenie, że jest to niewygodne i będę musiała się spotkać z komisją, która zada mi bardzo trudne pytania. Powiedziała, że skoro mam dobrze wyrównaną cukrzycę na penach to niech tak zostanie. Wizyty trwały z reguły 5 minut a moje kolejne pytanie rok później dotyczące pompy w ciąży uzyskało odpowiedź: w ciąży też można być na penach. Jak już się pani przyzwyczaiła to lepiej nie mieszać.... I tym sposobem straciłam 2 lata na słuchaniu.... Porażka. Ani razu nie padła propozycja zmiany insuliny chociaż mam częste hipoglikemie a od 6 lat tę samą świecką insulinę. Wypisuję się.

Niesłychany głąb i za łapówki wysyła do swojej apteki a ceny takie same wszędzie,niesłychana łapówkara łapówkarałapówkara łapówkarałapółapówkarawkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkarałapówkara

doktor z powołania, potrafi tak zmobilizować pacjenta, że cukierek znika. Potrafi tak ustawić leki i prowadzić pacjenta, że zapomina on o chorobie.

jestem zadowolony z wizyt u p.doktor; potrafi zdyscyplinować do pracy i są tego efekty cukier w normie lub ciut wyżej - to nasze grzeszki bardzo sympatyczne podejście do pacjenta polecam wszystkim którzy mają nasz problem - cukrzycę

jestem zadowolony z wizyt u p.doktor;
bardzo sympatyczne podejście do pacjenta
polecam wszystkim którzy mają nasz problem - cukrzycę

Lekarz jest super. Wizyty przebiegają sprawnie , wszystkie informacje przekazywane są w sposób jasny i konkretny. Z wizyt jestem bardzo zadowolony

Lekarz jest super.
Z wizyt jestem bardzo zadowolony

Wnikliwa analiza problemu. Nowoczesne i skuteczne metody leczenia, powtarzam - skuteczne!