lekarz Małgorzata Grabek-Gawłowicz

Internista, Neurolog

Dzień dobry ja trafiłam na panią doktor opisałam moje objawy odrazy się zainteresował zleciła kompleksowe badania bardzo miła sympatyczna wszystko tłumaczy jestem bardzo zadowolona

Nie polecam wizyty u Pani Doktor, ponieważ miałam ze sobą wyniki badań z poprzednich lat i Pani Doktor uznała, że nie ma potrzeby wykonywać ponownie, bo boli i będzie bardziej bolało i trzeba się do tego przyzwyczaić ! Po długiej dyskusji zniesmaczona i zmęczona moją prośbą wystawiła skierowanie na badanie przy czym zapomniała pieczątki i kolejny raz musiałam jechać żeby odebrać skierowanie. Dostałam również kod recepty z lekiem a raczej dawką która nie występuje...Poza tym Pani Doktor była spóźniona i nie raczyłą przeprosić pacjentów którzy oczekiwali na wizytę ! Nie polecam !

Nie polecam tej pani doktor. Wizyta była prywatną. Po opisaniu moich objawów z bólem pani doktor stwierdziła ze nie wie co mi jest , tylko może dac skierowanie na rezonanas magnetyczny po czym mówi że zapomniała pieczątki i kazała przyjść kolejnego dnia po konkretnej godzinie, niektórzy nie maja 5 km do poradni tylko 60km. Badanie bylo za pomocą spinacza biurowego. Miałam badania z poprzedniego rezonansu na które pani doktor nie chciała spojrzeć gdyz nie bylo opisu. Bardzo nie przyjemna osoba wrecz narzuca czym powinnam sie zajmować a czym nie. Jest ...

Bardzo nie przyjemna osoba wrecz narzuca czym powinnam sie zajmować a czym nie.
Jest wiele innych leladzy którzy chca pomóc , ale ta pani się do nich nie zalicza

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Jestem wręcz oburzona traktowaniem pacjenta. Na początek spóźnienie 25 minut ( są tylko 2 godziny przyjęć), Pani doktor po przyjściu do gabinetu nie rzuciła nawet krótkiego "przepraszam" w stronę oczekujących. Po każdym pacjencie była przerwa gdyż Pani doktor rozmawiała przez telefon. Miałam wcześniej częściowo zdiagnozowaną chorobę podczas wizyt prywatnych u innego neurologa, ale z uwagi na przeciągające się leczenie i konieczność robienia dodatkowych badań oraz rezonansu zapisałam się na wizytę w ramach NFZ do Pani doktor, aby zmniejszyć koszty. Miałam przy sobie zdjęcia RTG na płycie i opis z prześwietlenia kręgosłupa, Pani doktor nawet ich nie obejrzała. mimo poważnych neurologicznych dolegliwości nie skierowała mnie na żadne badania, na żadne zabiegi tylko stwierdziła, że trzeba to leczyć farmakologicznie. Dodam , że badanie neurologiczne było przeprowadzone za pomocą rozgiętego spinacza biurowego.

Uważam, że bardzo dobra lekarz. Tłumaczy, pyta i wtedy szuka rozwiązań, kieruje na badania. Traktuje pacjenta indywidualnie i profesjonalnie. Wszystko w ramach NFZ. Polecam.