lekarz Małgorzata Grabek-Gawłowicz

Internista, Neurolog

3,5

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Jestem wręcz oburzona traktowaniem pacjenta. Na początek spóźnienie 25 minut ( są tylko 2 godziny przyjęć), Pani doktor po przyjściu do gabinetu nie rzuciła nawet krótkiego "przepraszam" w stronę oczekujących. Po każdym pacjencie była przerwa gdyż Pani doktor rozmawiała przez telefon. Miałam wcześniej częściowo zdiagnozowaną chorobę podczas wizyt prywatnych u innego neurologa, ale z uwagi na przeciągające się leczenie i konieczność robienia dodatkowych badań oraz rezonansu zapisałam się na wizytę w ramach NFZ do Pani doktor, aby zmniejszyć koszty. Miałam przy sobie zdjęcia RTG na płycie i opis z prześwietlenia kręgosłupa, Pani doktor nawet ich nie obejrzała. mimo poważnych neurologicznych dolegliwości nie skierowała mnie na żadne badania, na żadne zabiegi tylko stwierdziła, że trzeba to leczyć farmakologicznie. Dodam , że badanie neurologiczne było przeprowadzone za pomocą rozgiętego spinacza biurowego.

Uważam, że bardzo dobra lekarz. Tłumaczy, pyta i wtedy szuka rozwiązań, kieruje na badania. Traktuje pacjenta indywidualnie i profesjonalnie. Wszystko w ramach NFZ. Polecam.