lekarz Małgorzata Grabowska

Lekarz rodzinny

Brak zainteresowania pacjentem. Brak jakichkolwiek badań przed wystawieniem recepty na antybiotyk. Może pani doktor prywatnie staranniej podchodzi do pacjenta. W moim skromnym doświadczenia z lekarzami to Pani doktor wypadła bardzo źle.

Chodzę do niej od czasu kiedy zaczęła pracować , super lekarka zna się na rzeczy ,pogłębia swoją wiedzę dlatego uważam że zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza

Lekarz z powołania,pacjenci są najważniejsi ,posiada ogromną wiedzę uważam że zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza

Trochę dziwię się panującym tu opiniom. Pani Grabowska jest moją lekarką od wielu lat. Zawsze miła, uprzejma i kompleksowo starająca się znaleźć przyczynę złego samopoczucia. Wszelakie zaświadczenia, L4 czy skierowania na badania nie są dla niej problemem. Zawsze wychodząc od niej w przypadku, gdy nie jest pewna mojej choroby dostaję skierowanie na dokładniejsze badanie. Kobieta dobrze wykształcona, z wielkim sercem do swojego zawodu.

Niestety, pani doktor Grabowska, choć zawsze uprzejma i pomocna, nie zna się za bardzo na medycynie, o czym przekonałem się wielokrotnie uczęszczając do niej jako swojego lekarza rodzinnego. Każdy problem, który wykracza poza grypę i nadciśnienie, jest zbyt dużym wyzwaniem dla tego lekarza. Właśnie się przepisuję, żałuję że tak późno.

Lekarz z powołania. Pełny profesjonalizm. Rzetelne podejście do pacjenta. Lekarz,dla której pacjent jest ważny.

Lekarz z powołania.
Pełny profesjonalizm.
Rzetelne podejście do pacjenta.
Lekarz,dla której pacjent jest ważny.

Jeżeli jesteś naprawdę chory to nie polecam tego lekarza.

Jeżeli jesteś naprawdę chory to nie polecam tego lekarza.

Ogólnie zgadzam się z poprzednimi ocenami ,jedynie pani doktor "chorobliwie" nie znosi wystawiania wszelkich zaświadczeń, pisemnych informacji, które trzeba zdobywać u innych lekarzy mimo iż powinna to zrobić jako lekarka rodzinna. Bardzo niechętnie też daje skierowania na wszelkie badania,nawet raz do roku , sugerując wykonanie ich prywatnie.

Jestem pacjentką Pani Grabowskiej od kilkunastu lat i dużo Jej zawdzięczam! Polecam i życzę każdemu takiego lekarza.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!! Lekarka z powołania,która poświęca czas i wiedzę dla pacjenta. Subtelny i kulturalny sposób podejścia do pacjenta,umie słuchać!!!!

Zdecydowanie polecam Panią Doktor!!!
Lekarka z powołania,która poświęca czas i wiedzę dla pacjenta.
Subtelny i kulturalny sposób podejścia do pacjenta,umie słuchać!!!!