lekarz Małgorzata Gryc-Dziarnowska

Internista, Lekarz rodzinny

Koszmarny lekarz. Zlekceważyła objawy, które trwają od 3 tygodni. Pojawiła się bardzo wysoka gorączka i od razu pojechaliśmy do lekarza i akurat trafiliśmy na tę panią. Komentarze typu "niefortunnie się pani ubrała" w momencie osłuchania są w ogóle nie na miejscu. Chamstwo. Stan zdrowotny kwalifikował się na antybiotyk i przez innego lekarza został włączony od razu, ale dla owej pani doktor to nie było żadnych podstaw i miałam brać witaminę C i paracetamol. Pomijam inne powszechnie dostępne tabletki do ssania, które od tych 3 tygodni w ogóle nie pomagają. Moim zdaniem taki człowiek nie powinien wykonywać swojego zawodu. Na odchodne powiedziała żeby po 3 kolejnych tygodniach udać się na kontrolną wizytę, bo może trzeba będzie zrobić rentgen. Za kolejne 3 tygodnie w takim stanie to w ogóle mogłoby być już za późno na cokolwiek i skończyłoby się szpitalem. Nie polecam tej kobiety.

Bardzo sympatyczna, konkretna i rzeczowa Pani doktor. Nie opuściła przy covid, dzwoniła kilka razy podczas choroby w lutym 2022. Zawsze pomoże, mila. Dziekuję.Przychodnia przy Powstańców Sląskich.

Bardzo sympatyczna, konkretna i rzeczowa Pani doktor.

Bardzo konkretna i rzeczowa Pani doktor, zawsze sluzaca pomoca, mila, wspaniala opieka nad moja 93 letnia mama, nigdy nie odmowila pomocy. Dziekuje za wszystko. Przychodnia przy Powstancow Slaskich.

Świetny, kompetentny i konkretny lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polecam.

Pani doktor nie chce dawać starszym ludziom skierowań na badania mimo że się im należą. Mój tata kilka lat się nie badał i chciał zrobić przysługujące mu badania krwi itp. a pani doktor stwierdziła że jak nic mu nie dolega to nie wystawi mi skierowań. Mój wujek który nie mógł się doprosić o skierowanie prześwietlenia płuc, teraz umiera na raka płuc.... Piszę ponieważ uważam że trzeba o tym poinformować a starsi ludzie zwyczajnie się boją albo machają ręką na takie traktowanie. Piszę anonimowo ponieważ nie chce zaszkodzić pacjentom z mojej ...

Piszę anonimowo ponieważ nie chce zaszkodzić pacjentom z mojej rodziny którzy niestety korzystają z usług tej pani.....

Byłam pierwszy raz u pani doktor i jestem bardzo zadowolona,Nie ma problemu z wystawieniem skierowania na badania,rzeczowa,miła,a przede wszystkim ludzka.Panią doktor spotkałam w przychodni na Powstańców Sląskich.Wszystkim polecam jako lekarza i człowieka.Anna

Jestem starszą osobą spotykałam wielu lekarzy, lecz Pani doktor Małgorzata to wyjątkowa lekarka, niezwykle uczynna i bardzo kompetentna.