Małgorzata Grzelak

Zaufałam pani Doktor w zakresie usług ortodontycznych 13 lat temu.Wydałam mnóstwo pieniędzy i efekty leczenia są takie,że zęby nadal mam krzywe.Doktor owszem bardzo miła ale jako ortodonta,nie polecę nikomu.Gdybym trafia na kompetentnego lekarza ,dziś cieszyłabym się ładnym uśmiechem.

Fachowo, miło, rzetelnie, bez obaw o jakość. Podejście rzeczowe, obsługa b.miła. Cena - normalna, bez naciągania na nie potrzebne dodatki. Usługi dentystyczne - polecam, również małoletnim (choć tu dużo od dziecka zależy). Usługi ortodoncyjne - polecam, również małoletnim (choć tu dużo od dziecka zależy). Leczenie w gabinecie w Ożarowie Mazowieckim - miejsce schludne, zadbane i bardzo estetyczne (włącznie z toaletą) - tu brak zastrzeżeń. Higiena pandemiczna - wysoka.

Fachowo, miło, rzetelnie, bez obaw o jakość.
Podejście rzeczowe, obsługa b.miła.
Cena - normalna, bez naciągania na nie potrzebne dodatki.
Higiena pandemiczna - wysoka.

Osoba godna polecenia! Miła, sympatyczna, kompetentna! Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Od wielu lat jestem stałym pacjentem. Pani Małgosia jest niezastąpiona :))

Polecam wszystkim.delikatna, kompetentna ,bardzo miła doktor.

Polecam wszystkim.delikatna, kompetentna ,bardzo miła doktor.

Serdecznie polecam!!! Pani Małgosia spełniła moje wszystkie oczekiwania oraz wzbudziła moje zaufanie. Jest bardzo dobrym stomatologiem jak na tak młody wiek.

Serdecznie polecam!!!

Bardzo gorąco polecam Panią doktor. Fachowe podejście. Miła oraz bardzo delikatna.

Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa w gabinecie.

Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa w gabinecie.

Zaleta Jej pracy to delikatność. Ja polecam

Zaleta Jej pracy to delikatność. Ja polecam

Bardzo polecam Panią doktor- jest delikatna i kompetentna.

Bardzo polecam Panią doktor- jest delikatna i kompetentna.