lekarz Małgorzata Grzesiklekarz Małgorzata Grzesik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

lekarz Małgorzata Grzesik

Wykonywane badania:
- Konsultacje laryngologiczne
- badanie słuchu
- wymazy z gardła, nosa, uszu

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Witam nigdy w życiu nie spotkałam się z tak kochaną,osoba po pierwszej wizycie u pani doktor nie wierzyłam że są jeszcze tacy lekarze na świecie prze kochana,przemiła,osoba wszystko wytłumaczyła co to jest za choroba jak się to leczy i zaproponowała najlepsze wyjście dla mnie skierowała mnie do Międzynarodowego Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach Jestem już po zabiegu operacyjnym czekam na zdjęcie opatrunku borykałam się ze swoja głuchotą ponad 2 lata biegając od 1 do 2 lekarza szukając pomocy nic z tego wszyscy mieli to gdzieś Pani doktor od razu ...

Jestem już po zabiegu operacyjnym czekam na zdjęcie opatrunku
borykałam się ze swoja głuchotą ponad 2 lata biegając od 1 do 2 lekarza szukając pomocy nic z tego wszyscy mieli to gdzieś Pani doktor od razu wiedziała co mi jest i jak temu zaradzić jestem jej dozgonnie wdzięczna .nie tylko ja ale i inni pacjenci wychodzący z jej gabinetu maluszki wprost biegną do niej z tego co wiem uwielbiają ją a ona je po prostu kocha
Polecam wszystkim po 1 wizycie sami Państwo stwierdzą że to co napisałam to nie reklama Pozdrawiam wszystkich i oczywiście najukochańszą Pania doktor

Pani dr. SUPER KOBIETA!!!! Niesamowicie pozytywne podejście do pacjenta pod każdym względem. Wszystko jasno i klarowanie przedstawia i omawia. Gorąco polecam !

Pani doktor operowała mojego synka.Pech chciał że operacja się nie powiodła ale nie zostawiła nas z tym problemem.Zaproponowała re operacje i pobyt w szpitalu za darmo.Wszystkie dodatkowe badania robiła nam gratis.Druga operacja nie przyniosła poprawy. Mogła bym opisać doktor jako partacza ale tak nie jest.Załatwiała nam wizyty u innych światowych specjalistów aby skonsultować przypadek mojego syna.Poświęcała nam mnóstwo czasu i przyjmowała poza pacjentami i pierwszych w kolejce.Mam trochę żalu że moje dziecko tyle cierpiało przez te operacje i jeszcze czeka go trzecia ale u profesora poleconego przez nią.Możliwe,że bała się o swój stołek, że coś nie wyszło, ale ja mimo to rozumiem jest tylko człowiekiem.Najważniejsze ,że nie zostawiła nas z tym samym i wszystko wyjaśniła .Faktycznie jest przemiła ,aż za słodka.Trzeba z lekarzem rozmawiać jak z człowiekiem.
Mimo,że mam do niej zaufanie nie podjęła bym się kolejnej operacji.Wszyscy lekarze są dobrzy jak jest wszysko w porządku.

Doktor Grzesik jest chyba najlepszą lekarką z jaką ja i moja żona mieliśmy styczność. Bada naszą córeczę od niemowlaka. W ciągu ostatnich paru miesięcy byliśmy u niej bardzo wiele razy lecząc przerost trzeciego migdała. Na koniec przeprowadziła operację jego usunięcia, zakończoną pełnym powodzeniem. Jest przemiłą osobą o rewelacyjnym podejściu do dzieci. Bardzo dobrze tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam każdemu, a szczególnie małym dzieciom. Gwarantuję, że będą z radością iść na badanie.

Świetny lekarz , każdemu polecam !!!!! Bardzo dobre podejście do dzieci, fachowość pod każdym względem.

Super specjalista,poświęcający dużo czasu pacjentom nawet po godzinach. Potrafi w sposób prosty i przystępny wytłumaczyć problem, do tego miła i sympatyczna idealna do dzieci.Mam do Pani doktor całkowite zaufanie,przeprowadzała zabieg u naszego dziecka.

leczymy sie u pani doktor od dwóch pokoleń czyli my nasze dzieci a teraz wnuki nasze bliźniaczki mówia na panią doktor "doktor milusia" i tylko do pani doktor grzesik chetnie chca isc i nie chca wyjsc z gabinetu :)

leczymy sie u pani doktor od dwóch pokoleń czyli my nasze dzieci a teraz wnuki

SUUUper lekarz, polecam. Leczymy się wszyscy u Pani doktor.:))

SUUUper lekarz, polecam. Leczymy się wszyscy u Pani doktor.:))

SUPER lekarz ,wspaniały specjalista,POLECAM!

SUPER lekarz ,wspaniały specjalista,POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Piaseczno"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Jan Ratajczak

Laryngolog
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny