lekarz Małgorzata Grzesiklekarz Małgorzata Grzesik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

lekarz Małgorzata Grzesik

- badanie słuchu
- wymazy z gardła, nosa, uszu

wspaniały specjalista, cierpliwy i uprzejmy

wspaniały specjalista, cierpliwy i uprzejmy

Witam nigdy w życiu nie spotkałam się z tak kochaną,osoba po pierwszej wizycie u pani doktor nie wierzyłam że są jeszcze tacy lekarze na świecie prze kochana,przemiła,osoba wszystko wytłumaczyła co to jest za choroba jak się to leczy i zaproponowała najlepsze wyjście dla mnie skierowała mnie do Międzynarodowego Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach Jestem już po zabiegu operacyjnym czekam na zdjęcie opatrunku borykałam się ze swoja głuchotą ponad 2 lata biegając od 1 do 2 lekarza szukając pomocy nic z tego wszyscy mieli to gdzieś Pani doktor od razu ...

Jestem już po zabiegu operacyjnym czekam na zdjęcie opatrunku
borykałam się ze swoja głuchotą ponad 2 lata biegając od 1 do 2 lekarza szukając pomocy nic z tego wszyscy mieli to gdzieś Pani doktor od razu wiedziała co mi jest i jak temu zaradzić jestem jej dozgonnie wdzięczna .nie tylko ja ale i inni pacjenci wychodzący z jej gabinetu maluszki wprost biegną do niej z tego co wiem uwielbiają ją a ona je po prostu kocha
Polecam wszystkim po 1 wizycie sami Państwo stwierdzą że to co napisałam to nie reklama Pozdrawiam wszystkich i oczywiście najukochańszą Pania doktor