lekarz Małgorzata Hajdun

Laryngolog

3,5
3,5
3,4

Zanim trafiłam do dr Hajdun, przez parę lat borykałam się z nawracającym zapaleniem zatok. Wcześniejsze leczenie bez efektów. Dr zmieniła mi leki i w końcu mam wyleczone zatoki. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, Dr jest konkretna i wyczerpująco udziela na odpowiedzi na pytania, poza tym, co mnie zaskoczyło pamięta swoich pacjentów i po raz pierwszy podczas kolejnej wizyty nie musiałam od nowa przypominać lekarzowi z czym przychodzę i jakie leki dostałam wcześniej. Polecam.

Miła osoba. Ponieważ jestem laikiem narysowała mi ucho ze wskazaniem gdzie problem. Ciężko o lepsze tłumaczenie. Bardzo delikatna. Dzieci się jej nie boją. Porządek w rejestracji. Same pozytywy.

Miła, kulturalna osoba, dobry lekarz. Długie kolejki do Pani doktor świadczą o docenieniu sztuki lekarskiej i życzliwemu podejściu.

Od roku męczyłam się z uporczywym katarem, bólem głowy i ropą w zatokach. Często nie mogłam oddychać. Inni laryngolodzy zbywali mnie, ze to alergia. A alergolodzy kazali leczyć zatoki. Po wizytach u kilku innych laryngologów trafiłam na doskonałą specjalistkę - dr.Hajdun. Wyleczyła mi operacyjnie zatoki i wreszcie mogę oddychać :) Uważam, że jest bardzo dobra w tym co robi i ma dobre podejście do pacjenta, jako człowieka. Polecam ją wszystkim.

To najlepszy lekarz laryngolog. Jest specjalistką, ma super podejście do pacjenta. Tylko Ona potrafiła mi pomóc, kiedy inni rozkładali ręce.

powinni jom zwolnic ja po septo plastyce czyli operacja plastyczna nosa jest masakra i nikt po niej niechce poprawic nawet prywatnie.moim zdaniem ałta powina klepac młodkiem a nie tważe i kto jom czyma w tym szpitalu jakiś dedil chyba

Jako lekarz konkretna i bez zbędnych rozmów.Załatwia pacjenta krótko i na temat i tak trzeba. Molecam a pani doktor życzę samych pogodnych i zadowolonych pacjentów.

Pani Hajdun to doskonały specjalista. Przez wiele lat borykałam się z nawracającym zapaleniem ucha. Byłam u wielu lekarzy, pomagali doraźnie, ale choroba nawracała. W końcu trafiłam na Panią Hajdun i całe szczęście dla mnie, bo dopiero ona znalazła prawdziwą przyczynę mojej choroby i wyleczyła mnie. Gdyby wszyscy lekarze mięli taką wiedzę i tak kulturalnie podchodzili do pacjentów...

masakra nie lekarz ..............................................brak słów................................

Brak wiedzy i kompetencji.Wystarczy zasięgnąc opinii innych specjalistów lub poczytać o chorobie w internecie. Zdecydowanie nie godna polecenia.