lekarz Małgorzata Halska

Cytolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Odradzam wizyty u tej Pani. Byłam u niej niestety dwa raz i więcej nie poszłabym nigdy! Niemiła, traktuje pacjentów z góry, jednym słowem najgorszy ginekolog, u którego byłam. Podczas wizyty czułam się skrępowana, brak jakiegokolwiek komfortu zwłaszcza psychicznego... miałam wrażenie, że Pani była w ogóle zdegustowana, że przyszłam. Po wykonaniu cytologi rozpoznano wirusa HPV. HPV to inaczej wirus brodawczaka ludzkiego, czyli stan przed nowotworowy lub nowotwór szyjki macicy, dlatego udałam się drugi raz do Pani doktor. Jedyne leczenie jak zostało wdrożone to globułki, które jak później się dowiedziałam, nie wyleczą nawet najmniejszej infekcji, a co dopiero przeznaczone do leczenia wirusa. Usłyszałam, że to od faceta i tyle. Zero jakiegokolwiek wyjaśnienie co to jest, jak postępować co robić dalej... Oczywiście robiłam badania jeszcze kilkukrotnie, w innym miejscu ii CUDOWNE OZDROWIENIE, nie mam żadnego wirusa HPV. Myślę, że Pani "doktor" nawet nie wie jak, bardzo wpłynęło to wszystko na moją psychikę. Jednego dnia człowiek dowiaduje się o poważnej chorobie, nie jest leczony, zero wyjaśnienia... po czym tak naprawdę jest zdrowy. Serdecznie NIE POLECAM!

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani ( ciężko mi nazwać ją per doktor). Mało kompetentna, w przychodni przyjmując pacjentki zachowuje się jakby za karę to robiła, wszystkie informacje odnośnie leczenia trzeba wyciągać, nawet ciężko jej wytłumaczyć np wynik badania, strasznie ironiczna, specyficzne poczucie humoru, nieadekwatne do sytuacji, np mi po poronieniu oznajmiła, że " na wszystko jest odpowiedni czas i pora, a jak powiedziałam jej, że chciałabym mieć jeszcze dziecko to stwierdziła żebym sobie lalkę kupiła" , szokkkk...jak mozna będąc lekarzem powiedziec cos takiego matce, która pare minut wczesniej dowiedziała się, że wymarzone, wyczekiwane dziecko nie żyje...Tak mnie zamurowalo, że nawet nie odpowiedziałam nic na to, jak zapytałam czy zrobić jakieś badania po poronieniu to stwierdziła po co skoro urodziłam wcześniej zdrowe dzieci i co zrobiłam na własną rękę, okazalo się, że mam trombofilie , wysokie komórki nk, co mogło być przyczyną straty, co może teraz zapobiec kolejnej stracie, ale w mniemaniu doktor jestem za stara, tak to odczułam, mam 38 lat i to moja sprawa czy chce mieć w tym wieku jeszcze dziecko, a odnośnie czasu i pory to już na ta panią przyszedł czas by nie prowadziła ciąż z takim podejściem

Pani doktor bardzo nieuprzejma, opryskliwa. Mało kompetentna. Odradzam takiego lekarza, bo po co się denerwować!!!

polecam kazdej przyszlej matce--Pani doktor wie co robi i mowi,nie naciaga pacjentek na zbedne badania/koszty/,posiada najnowszy sprzet / ,usg/

Po wizycie u pani "doktor" zona dowiedziala sie ze ciaza jest martwa i nalezy szybko ja usunac po natychmiastowej wizycie u innego ginekologa i dokladnych(szych) badaniach okazalo sie ze wszystko jest ok i teraz cieszymy sie wspaniala cora

Niestety nie polecam. Miałam 2 wizyty u Pani Doktor i w sumie to się nie dowiedziałam co mi dolega. A dolegliwości nadal nie przeszły. Dopiero jak zmieniłam lekarza to problem ustąpił.

komentarz chorej psychicznie osoby zmusil mnie do odpowiedzi--wiem ze ta osoba czyli anonim--jest tchorzem, napewno ma jakis uraz do p.doktor--a ja powtarzam i kazdemu mowie--jest to najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkalam--trzy ciaze i kazdemu ja polecam jako czlowieka i lekarza--Jolanta Drobczynska----ja sie podpisuje a nie jak anonim --jakas wredna zakala......

witam nie miałam przyjemności chodzić na wizyty do pani doktor ale spotkałam ja w szpitalu w czasie porodu. i nie moge powiedzieć złego słowa. co godzine była u mnie na bloku porodowym, badała, podtrzymywała na duchu, a ponieważ to był mój pierwszy poród żartami próboawała mnie odstresować. poamagała mi w czasie porodu czyli generalnie w porządku :)

Witam.Jestem pacjentka doktor Halskiej od kilku lat--dwie ciaze i polecam ja kazdemu--oby wiecej osob bylo na tym poziomie wiedzy medycznej i taktu, podejscia do pacjentek--ciesze sie bardzo mogac wyrazic opinie---Anna Rogowska--ps.podpisuje sie wlasnym imieniem i nazwiskiem a nie jak ponizszy zjadliwy i totalnie glupi wpis--osoba ta jest chyba chora--tak na marginesie i nie potrzebuje porad ginekologicznych tylko natychmiast leczyc glowe-nie ma odwagi sie podpisac czyli typowy przypadek psychiatryczny--obrzucic inwektywami i czekac--chore!!!-

Pani Doktor bardzo niemila, daje pacjentowi do zrozumienia swoim wyzwyzszeniem ze pacjent tylko marnuje jej czas. Bardzo niedelikatna. Ewidentne braki w edukacji - nie potrafila zdiagnozowac choroby przez ponad pol roku, nie zlecala zadnych dodatkowych badan aby miec wiecej danych na ten temat. konsekwencja tych bledow w sztuce byla smierc pacjentki. Omijac szerokim lukiem Pania Doktor Smierc.