lekarz Małgorzata Hauser

2,5
2,5

Profesjonalnie, miło I uprzejmie. Konsuktacja w ramach nocnej opieki Podgórze. Pani doktor z własnej inicjatywy sprawdziła w której aptece jest dostępny przepisany lek.

Profesjonalnie, miło I uprzejmie.
Konsuktacja w ramach nocnej opieki Podgórze.

Nie polecam !!! Dziecko zapytało dlaczego Pani doktor nim szarpała. !!?? Badanie dramat zero epatii jakby za karę była w pracy. Omijać z daleka takiego lekarza !!!!!

Zero empatii, nie profesjonalna. Nie słucha, krzyczy , potwór nie człowiek. Zero podejścia. Niemiła, arogancka , apodyktuczna. Zdecydowanie nie polecam szkoda zdrowia

Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Na co dzień spotykam mnóstwo lekarzy, w tym pediatrów- dr Hauser jest jedyną, której ufam. Jeżeli ktoś się nie zna na wykonywaniu badania u niemowląt i dzieci- zapraszam na oddziały niemowlęce szpitali dziecięcych w całym kraju. tam można zobaczyć "przedmiotowe" podejście do pacjenta. Notabene badaniem przedmiotowym określa się część fachowego badania pacjenta.... Polecam Panią Doktor dla dobra każdego małego pacjenta. z wyrazami szacunku Dagmara

Polecam Panią Doktor dla dobra każdego małego pacjenta.

z wyrazami szacunku Dagmara