dr n. med. Małgorzata Hereda-Kubica

2,9
2,9

Nie polecam tej ginekolog do prowadzenia ciąży! Trafiłam do niej w III ciąży tylko dlatego, że moja lekarka prowadząca poprzednie ciąże przeszła na praktykę prywatną i nie było mnie na nią stać. Ogólnie rzecz ujmując- gdyby moja ciąża nie była tak bezproblemową, to nie wiem czy przy tej P.dr bym donosiła... Pierwsza i podstawowa rzecz- od początku ciąży miałam obniżone płytki krwi, co od razu narzuca konieczność częstszego zlecania morfologii, by kontrolować ich stan, a P.dr skierowanie dała mi zaledwie 3 razy. Pewnie to temu, że kiepsko posługuje się wynikami, ponieważ wg niej mój obniżony poziom PLT (odesłała mnie do hematologa) okazał się w normie dla kobiety w ciąży i wyszło na to, że niepotrzebnie mnie zaniepokoiła. Badanie na fotelu ginekologicznym miałam robione może 3-4 razy, czyli zero kontroli szyjki (a wizyty miałam co 3 tyg, więc nie tak często). Rozwaliła mnie na łopatki, jak na jednym z tych badań wyciągnęła jakiś archaiczny lejek i nim badała mi brzuch; czekałam tylko aż jeszcze zacznie nade mną odmawiać jakieś znachorskie modły. Badanie USG robione na każdej wizycie sprowadzało się tylko do sprawdzenia czy serduszko bije, co trwało ok. 1 min.- zapewne wynika to z braku umiejętności, lub po prostu z tego że P.dr nie przepada za obsługą aparatu do USG. Nie liczcie więc, że dowiecie się czegoś więcej o swoim maleństwie. Ale zawsze jest alternatywa! Od początku ciąży P.dr namawia do zrobienia badań prenatalnych- koniecznie ze wskazaniem przychodni, w której przyjmuje. Pomijając, że mój płód powinien zostać przebadany na NFZ ze względu na obciążenie genetyczne, o którym od początku P.dr informowałam, to na prenatalne (połówkowe) poszłam prywatnie. Jednak w 31tc P.dr zorientowała się, że powinna mnie skierować i dostałam skierowanie (ale tylko w TEJ przychodni!), po czym okazało się, że na badanie na NFZ jest za późno, bo takowe można zlecać tylko do 23tc- i tu znów wychodzi niedoinformowanie P.dr... Oprócz ww.dodam jeszcze, że P.dr jest osobą nieuprzejmą, humorzastą i opryskliwą- także co wizyta to zastanawiasz się przed wejściem do gabinetu „jak dziś do niej zagadać, żeby wizyta była udana”. Jednym słowem- tragedia! Nie wyobrażam sobie rodzić przy tej kobiecie... Moja rada- jesteś w ciąży i nie chcesz sobie zepsuć tego okresu- omijaj tą Panią szerokim łukiem.

ODRADZAM ! chodziłam tam od 2012 roku była spoko dopóki nie zaszłam w ciążę choruje na padaczke...poszłam potwierdzić zaczeła wrzeszcześc "jak to ty nie wiesz co to antykoncepcja to coś jest martwe przyjdz za 3 tygodnie" mój chłopak potem mówił że wszystko było słychać w poczekalni że miał ochote wejść i wrzeszczeć na nią zero profezjalizmu zero wyczucia do kobiet

Polecam z czystym sumieniem, bardzo dobrze mi doradziła w sposób zrozumiały i rozwiała wszelkie, obawy które mnie lękały.

PANI DOKTOR TO WSPANIALY LEKARZ. POLECAM WSZYSTKIM PANIOM, KTORE MUSZA PODDAC SIE OPERACJI.

Bardzo dobry lekarz!Pani doktor prowadziła moje 3 ciąże obecnie jestem po operacji ginekologicznej na odziale ginekologiczno-połozniczym w Pszczynie gdzie byłam otoczona miłą,fachową,wzorową opieką Pani doktor jak i całego personelu medycznego tego odziału.Jest wspaniałą kobietą i specjalistą, która bezgranicznie poświęca się swoim pacjentkom.

Bardzo dobry lekarz!Pani doktor prowadziła moje 3 ciąże
obecnie jestem po operacji ginekologicznej na odziale
ginekologiczno-połozniczym w Pszczynie gdzie byłam otoczona
miłą,fachową,wzorową opieką Pani doktor jak i całego personelu
medycznego tego odziału.Jest wspaniałą kobietą i specjalistą,
która bezgranicznie poświęca się swoim pacjentkom.

Pani doktor jest bardzo niedelekatna w czasie badania,kiedy badanie sprawialo mi ból i nie mogłam już tego nie okazać, po prostu krzyczała na mnie, arogancka-pozwala sobie na obraźliwe komentarze w stosunku do pacjenta z których nastpnie sama się zaśmiewa w głos, krzykiem reaguje na zadawane pytania,traktuje pacjenta jak idiotę i natręta, zwraca się do pacjentki bezosobowo,nastawia pesymistycznie w ciąży zagrożonej.A to tylko namiastka moich negatywnych odczuć po spotkaniu z panią doktor, efekt - po wizycie u niej byłam roztrzęsiona z nerwów. Lekarz z innej epoki.Szczerze odradzam szczególnie kobietom w ciąży.

SZCZERZE ODRADZAM !!! TRAFIŁAM Z BÓLAMI BRZUCHA W CIĄŻY DO P. DR I JESZCZE PRZED BADANIEM NA KOŹLE (NAWET NIE ZROBIŁA USG) USŁYSZAŁAM ŻE PEWNIE PORONIĘ!!! DNO!!!

DNO!!!

Nie polecam.Nie posiada własnego USG,pozatym nie chce przepisywać środków antykoncepcyjnych,jest niedelikatna w badaniu,rozmowe słychac na korytarzu.

bardzo dodry lekarz polecam uratowała moje jeszcze nienarodzone dzieciątko jestem pani doktor bardzo wdzieczna dziekuje pacjentka