lekarz Małgorzata Holke

Ginekolog położnik, Ginekolog

Po ostatniej swojej wizycie jestem przerażona olewającym stosunkiem do mojego problemu. Czas oczekiwania na wizytę na NFZ to ponad pół roku. Z poważnym problemem nie chciała mnie przyjąć, wysłała na badania i ewentualny zabieg na SOR (bez wystawienia skierowania) Oczywiście zabiegu szpital nie wykona bez skierowania. Jestem zła, ale prywatnie do tego lekarza nie pójdę. Nie będę mówić, co myślę o lekarzu który za pieniądze zrobi wszystko a na NFZ niewiele jej się chce.

Do Pani doktor chodziłam na długo przed ciążą później prowadziła moją drugą ciążę i z całego serca polecam tyle czasu cierpliwości i życzliwości a przy tym fachowej i bardzo starannej opieki polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.

polecam prowadziła mi p. dr. 2 ciąże i jestem zadowolona z jej usłóg dziś mm fajną 2 w domu pełne zaufanie do p. dr.

Nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Potraktowała mnie lekceważąco. Z moim problemem musiałam się udać do innego ginekologa, który mi pomógł po godzinach swojej pracy.

Jestem pod ogromnym - pozytywnym wrażeniem Pani Doktor. Rewelacyjny lekarz. Słuchająca z uwagą, bez pośpiechu, wywiad przeprowadziła bardzo szczegółowo, konkretna, cierpliwa, delikatna, bardzo kompetentna, posiada wiedzę kompleksową. Do tego jeszcze sympatyczna, uśmiechnięta, z poczuciem humoru - a to też ważne :) Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam bardzo.

Serdecznie polecam! Bardzo miła doktor, wytłumaczy wszystko jak należy. Minusem jest długie oczekiwanie na wizytę, ale to już nie jest od Pani doktor zależne :)

Idealna Pani doktor. Lekarz z powołania. Cierpliwie wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, pomoże jeżeli trzeba. POLECAM!

Jestem w 100% zadowolona z wizyt u dr Holke. Do tej pory trafiałam na lekarzy, którzy zbywali mnie, nic nie tłumaczyli i poświęcali absolutne minimum czasu. Dr Holke natomiast wszystko cierpliwie tłumaczy, nawet po kilka razy. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Byłam u Pani Doktor na razie tylko raz, na prywatnej wizycie w Przychodni Panaceum w Rumi. Ogólnie polecam, lekarka kompetentna i uprzejma,badania też bardzo delikatne i precyzyjne, chociaż uważam,że cena za wizytę + badanie usg w kwocie 140 zł to przesada. Z cytologią - 170 zł - za poświęcenie 10 minut? Na termin czeka się ok . tygodnia.

zdecydowanie polecam, świetny lekarz ! Wysłucha cierpliwie jak problem ma pacjent, udzieli konkretnej porady, bez problemu zapisze na następną wizytę. Szczególnie polecam młodym dziewczynom.