lekarz Małgorzata Holke

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor naprawdę mła, rzeczowa, wszystko mi dokładnie wyjasniła i co najważniejsze uspokoiła. Polecam szczególnie dla młodych dziewcząt.

nie polecam. Szczególnie gdy jesteście w ciąży.

nie polecam. Szczególnie gdy jesteście w ciąży.

Pani doktor jest przemiłą osobą wzbudzającą zaufanie. Idealna dla młodych dziewczyn na pierwszą wizytę ginekologiczną. Jednak jak dla mnie, osoby która potrzebowała pomocy ,ta Pani okazała się ( pomimo jej dobrych chęci )niezbyt dobrym lekarzem. Przez pół roku leczyła mnie antybiotykami by sprawdzić drożność jajowodów które w rzeczywistości były drożne :) Całe leczenie na nic.

Pani doktor bardzo kompetenta miła i w zupełności spełniła moje oczekiwania;) naprawdę gorąco polecam;)

jestem rozczarowana panią doktor chodzilam do niej przez pieć lat i bylo dobrze ale jak zaszlam w ciąże to poprostu się rozczarowałam nie polecam!!!

DOKTOR BARDZO FAJNA I SYMPATYCZNA,PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻE OD 4TYGODNIA ,ZAWSZE MI WSZYSTKO TŁUMACZYŁA ODPOWIADAŁA W PEŁNI NA MOJE PYTANIA.TERAZ TYLKO JEST PROBLEM ,PONIEWAZ OD LISTOPADA PO CIĄŻY NIE MOGE SIE Z DOKTOR SPOTKAC CHOC BYŁAM ZAPISANA ,TO WIZYTY MAM JUZ PRZENIESIONE 2 RAZY I TO WINA POŁOŻNEJ ,ZE NIE INFORMUJE PACJENTEK O NIE OBECNOSCI LEKARZA.TYM BARDZIEJ ZE MAM MAŁE 3 MIESIĘCZNE DZIECKO ,KTORE KARMIE PIERSIA ,PO TO SA TELEFONY I NUMERY ,KTORE SIE PODAJE ABY POWIADOMIC PACJENTKI.

Choodziłam do tej lekarki i to jest totalna żenada co tam się dzieje. Umówil=łam się na wizyte na październik na POCZATKU wrzesnia-bo takie ma niby kolejki po czym jak przyszlam na wizyte okazalo sie ze szanownej p. doktor nie ma w pracy bo ma urlop a nik nie dal oczywiscie znac po mimo posiadania do mnie nr kontaktoewego-a musialam brac specjlnie urlop zeby sie dostac. nikomy nie polecam zwlaszcza ze jej diagnozy nie sprawdzaja sie z diagnozami innych lekarzy... szukam innej p. ginekolog.

miła może jest ale brak czasu w przychodni,rzadko przyjmuje długie terminy i kolejki,szczególnie na usg.Zanim zaszłam w ciąże byłam zadowolona z wizyt ale w trakcie ciąży się rozczarowałam:(( byłam w 8 tyg.ciąży plamiłam co prawda doktor mnie przyjęła bez wcześniejszego terminu ale...zapisała duphasto i powiedziała że ciąża może być martwa i niech pani jeszcze nie wykupuje leku tylko idzie gdzieś!!! zrobić usg :(( byłam w szoku tym bardziej że rok wcześniej w 12 tyg.poroniłam ,bo też plamiłam.Uważam że powinna zrobić mi usg na miejscu jestem jej pacjentką a przynajmniej polecić gdzie mam je zrobić!!!Wyszłam z gabinetu ,łzy same płynęły udałam się do przychodni na Rozewska do Dr.Skóry ,który kończył już pracę ale przyjął mnie na usg co prawda w przychodni za 50 zł.ale przyjął!!!serduszko biło i to było najważniejsze,zmieniłam lekarza na prywatnego Dr.Bierżyńskiego i jestem zadowolona w 100% :))

Miła, uprzejma, wszystko szczegolowo tlumaczy, jestem bardzo zadowolona i polecam.

Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.