lekarz Małgorzata Holke

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dokładnie i przystępnie informuje o stanie zdrowia,zleca dodatkowe badania aby postawić trafną diagnozę.

świetna kobieta ,świetny lekarz :) jak będę w ciąży to chciałabym,żeby byla moim lekarzem prowadzacym :)

Bardzo znakomita pani doktor,swietnie doradzi,wysłucha,kompetentna osoba,zdecydowanie polecam

Wspaniały lekarz, b.kompetentna i dokładna. Prowadziła moją pierwszą ciążę bez zarzutu i bezbłędnie określiła termin porodu!

Ja także trafiłam do Pani Doktor juz PO mojej ciąży, niestety. Gdybym wcześniej wiedziała, że jest TAKI lekarz, i to w przychodni, nigdy bym nie poszła do dr Janeckiego (przyjmującego w tej samej przychodni). Pani Doktor: Miła, rzeczowa. Poświeca tyle czasu, żeby dokładnie zbadać, opowiedzieć, przedyskutować.

Jeden z niewielu jeszcze prawdziwych lekarzy. Prowadziła mi dwie ciąże i odbeirala jeden poród, super kobietka. Znakomity lekarz i człowiek . Poelcam pod każdym wzgledem

Trafiłam do tej lekarki przypadkiem,choć pracuje w przychodni do której należę i mimo iż nie "widzałyśmy" się wcześniej zdjęła mi szwy po prodzie i to bez kolejki,bez problemu,a potem chodziłam do niej po ciąży.Wyszły pewne problemy,ale wszystko mi dokładnie tłumaczyła i konsultowała z innymi lekarzami aby nie wprowadzić mnie przypadkiem w błąd.Mimo iz wizyty były na NFZ to zawsze poświęcała tyle czasu ile należało.Ogólnie-zawsze czułam się komfortowo na wizycie u tej Pani.