lekarz Małgorzata Iwańczuk

Dermatolog

Pani Doktor leczy mnie na łuszczycę od wielu lat. Sporo osiągnęliśmy w tej trudnej chorobie, a poza tym jest zawsze dla mnie miła. Lubię wracać na wizyty kontrolne.

Z czystym sercem odradzam wizytę u tego lekarza. Pani przyjmuje obecnie w kaliskim szpitalu. Odwiedziliśmy ją po raz pierwszy 2 lata temu. Sprawa wydawała się prosta, bo chodziło o kurzajkę, której nabawił się synek na basenie. Przez 2 lata chodziliśmy do niej na zamrażanie. Kilkanaście wizyt okazało się marnowaniem czasu. Pani doktor zamiast pozbyć się problemu, zwielokrotniła go, gdyż z jednej kurzajki zrobiło się 6. Przepisywała nam drogie maści, które również nie przynosiły rezultatów. W końcu mieliśmy z żoną tego dość i pojechaliśmy do lekarza w Koninie. Po 2 wizytach i śniegowaniu, kurzajki zmieniły się w strupy i odpadły. W końcu mogliśmy odetchnąć z ulgą.

Moje zmiany skórne na twarzy znacznie się zmniejszyły. To najważniejsze. Jestem zadowolony. Wizyta okazała się pomocna.

Miła, rzeczowa, kompetentna lekarka. Problem został prawidłowo zdiagnozowany, wyjaśniony i naprawdę szybko ustąpił.

Najgorszy lekarz z jakim się dotychczas spotkałam. Pani doktor nie wykazuje kompletnie zainteresowania pacjentem. Chęć pomocy osobie z schorzeniem dermatologicznym na poziomie zerowym. Lepiej omijać tego lekarza.

Tragedia! Jeszcze nie zdążyłam dotrzeć na wizytę a już przy samej rejestracji Pani która odbiera telefon jest BARDZO nie miła!!! Zresztą Pani doktor z którą chwilę zdążyłam porozmawiać przez telefon również! Człowiek z 4miesiecznym dzieckiem chce się dostać na wizytę bo na skierowaniu na PILNE to jeszcze wielkie oburzenie!!!

A mnie Pani Doktor wyleczyła z trądziku doustnymi retinoidami. Nawet blizny zniknęły, a znajomi nie mogą mnie poznać. Jestem więc jej bardzo wdzięczny, a przesuszenie skóry to normalne przy lekach przeciwtrądzikowych. Łatwo można sobie z tym poradzić nawilżając skórę o czym zostałem poinformowany i nawet dostałem próbki odpowiednich kremów. Gorąco polecam.

Ja jestem z kolei jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Doktor do pacjenta. Okazała się ona bardzo pomocna w przypadku mojej dolegliwości. Wizyta bardzo ok, Pani Iwańczuk była uprzejma i dociekliwa.

Jestem bardzo zadowolona. Muszę powiedzieć, że pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, sama chodzę z moim do niej już od dłuższego czasu. Ponadto zawsze liczy się z możliwościami finansowymi, jeśli chodzi o ceny leków. Polecam.

Ja z kolei mam same pozytywne odczucia, zwłaszcza, że moja przypadłość nie należała do najłatwiejszych do leczenia. W tym przypadku pomogła dociekliwość Pani Iwańczuk i mimo moich wcześniejszych doświadczeń z lekarzami, teraz odniosłam wrażenie, że nie tylko pieniądze dla przyjmujących prywatnie najistotniejsze, a faktycznie los pacjenta.