Małgorzata Jackiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6
2,4
2,6

Byłam kilka razy z synem i tej lekarki i muszę przyznać że najbardziej mi pomogła. Natomiast nie mam dobrego zdania o Pani Chladny bo skompromitowała się kiedy pokazałam morfologię syna ze szpitala z innego województwa bo trafił tam z silnymi zaparciami i anemią ocenioną przez ordynator szpitala jako złą natomiast Pani Chladny stwierdziła że są dobre te wyniki dopiero moje spojrzenie jak na... zmusiło ją do zlecenia ponownych badań krwi. Nigdy więcej do tej pani.A właściwą diagnozę postawiła inna młoda lekarka okazało się że szkodzi i zapycha mleko syn odżył.

Wizyta trwa do 5min, za kazym razem czy dziecko ma maly kaszelek czy cos groznieszego zapisuje Pulneo lub ewentualnie dodatowo inhalacje z Mucosolwanu. Za kadym razem sie zastanawiam po co szlam do lekarza skoro przepisala to samo co zawsze. Nic nie mowi o chrobie, jak postepowac w trakcie choroby. A jak juz sie czegos spytam to z wielkim ale cos tam odpowiada. Np. dziecko wlozylo palca do goracej pizzy i si oparzylo ze az mialo babel z woda, przebilam go i na drugi dzien bylam u lekarza z kaszelkiem iprzy okazj spytalam sieo o oparzenie cz wszstko wporzadku czy czyms smarowac. Popatrzyla sie na mnie z pogarda na paluszka i powiedziala "bedzie blizna". Wynoszesie od niej bo dla niej pacjnt i mata ktora by chciala cokolwiek wiedziec to straszny problem. Zero zaangazowania z jej strony.

Alergia u niemowlaka zdiagnozowana jako grzybica. Brak zaangazowania, lecznie neefektywne, nie polecam.

Alergia u niemowlaka zdiagnozowana jako grzybica.
Brak zaangazowania, lecznie neefektywne, nie polecam.

Miła, sympatyczna lekarka cierpliwie słuchająca objawów. Potrafi doradzić i spokojnie wytłumaczyć jak postępować w czasie choroby

Pani doktor leczy wszystko antybiotykami!! Trudno jej zrozumiec ze matka nie chce pchac w dziecko 3 antybiotyku bez powodu!!Nie daje skierowania na posiew, chociaz dziecko po raz 3 ma fatalne wyniki badania ogolnego moczu!! stanowczo nie polecam Pani doktor