lekarz Małgorzata Jakubowska

Ginekolog

3,7
3,5
3,6

właśnie jestem po wizycie u pani jakubowskiej. wrażenia? niby miła i w badaniu delikatna ale brakowało mi profesjonalnego podejścia, po pierwsze: podczas wizyty pani pisała i odbierała smsy (masakra!!!) po drugie: podczas porodu wycięto mi torbiel a pani nawet nie chciała spojrzeć na wypis ze szpitala tylko szybko postawiła diagnozę, że według niej to ja jestem zdrowa, po trzecie: to była moja pierwsza wizyta po porodzie i chciałam być zbadana kompleksowo a o wszystko musiałam się prosić, nawet o zbadanie piersi, po czym pani stwierdziła, że jeśli chce to może mi dać skierowanie na usg piersi. Szukam innego ginekologa, który poważnie mnie potraktuje, będzie miał dla mnie czas a nie dla swych rozmówców telefonicznych i będzie chciał mi pomóc. Pani stara się zrobić dobre wrażenie ale jednocześnie daje do zrozumienia żeby nie zawracać jej głowy swoimi problemami. To typ lekarza do którego idzie się po receptę i to ty sama musisz wiedzieć na jakie leki bo pani nie będzie się chciało drążyć co ci dolega. Jestem ogólnie zniesmaczona, kolejny lekarz w lux medzie którego powinno się zwolnić, płacę abonament i mam nadzieję być potraktowana poważnie a tu przytrafiają mi się takie wizyty wrrrr

Witam serdecznie! Dzisiaj miałam okazję po raz pierwszy zagościć u Pani Doktor Jakubowskiej . Otwierając drzwi do gabinetu byłam sceptycznie nastawiona a tu zaskoczenie , przywitała mnie miła uśmiechnięta kobieta, poczułam się jakbym znała się z Panią Doktor od kilku co najmniej lat. Jeżeli chodzi o badanie , bardzo konkretne , cały możliwy pakiet , objaśnienia wyjaśnienia wyczerpujące. Pani Doktor nie spieszy sie , bo za drzwiami czeka kolejna klientka. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Polecam serdecznie każdej kobiecie :)

Kilka osób mi mówiło, nie chodź do niej, bo się na niej zawiedli..no i masz babo placek. Klika lat temu prosiłam ją o skierowanie na usuniecie nadżerki, ona oczywiście: "nie, nie ma potrzeby" cały zeszły rok chodziłam do niej co dwa tygodnie jakieś zapalenia, grzybice, bakterie, bóle w podbrzuszu. Na aptękę straciłam chyba majątek, ale co to ma się do niszczenia zdrowia tymi wszystkimi lekami, prosiłam ją o cytologie, a ona mi mówi, że była robiona w maju 2010 wiec nie ma potrzeby robić w lutym 2011, no to sobie ...

Klika lat temu prosiłam ją o skierowanie na usuniecie nadżerki, ona oczywiście: "nie, nie ma potrzeby" cały zeszły rok chodziłam do niej co dwa tygodnie jakieś zapalenia, grzybice, bakterie, bóle w podbrzuszu. Na aptękę straciłam chyba majątek, ale co to ma się do niszczenia zdrowia tymi wszystkimi lekami, prosiłam ją o cytologie, a ona mi mówi, że była robiona w maju 2010 wiec nie ma potrzeby robić w lutym 2011, no to sobie myśle lekarz wie co robi!!!.

Poszłam prywantnie, do lekarza w Poznaniu, który prowadził mi ciążę... Cytologia III b - stan przed rakowy, tydzień temu miałam pobieranie wycinki, teraz czekam na wyniki i czeka mnie konizacja, czyli wyciecie fragmentu szyjki macicy i przy okazji nadrzerki, która prawdopodobnie ten kłopot mi zrobiła...ale wg Pani Jakubowskiej ja tej nadżerki nie mam, znikła!!!! strach się bać, że kobiety w ciąży do niej chodzą, ja bym w życiu jej już siebie nie powieżyła,a co dopiero nienarodzonego malucha..dodam tylko, że inna Pani ze Stęszewa też jest przez nią po wycięciu szyjki macicy...
Poza tym jak się nie dopytasz, nie pociągnieez tematu to nic nie wytłumaczy...o wszystko trzeba się pytać i podpowiadać...

Pani Doktor zna się na tym co robi bardzo dobrze. Wykonała u mnie wszystkie badania kompleksowo: USG i cytologię. Wykryła u mnie potworniaka. Zostałam skierowana przez Panią Doktor do szpitala w Poznaniu. Operacja udana, a potworniak nie był złośliwy. Po roku rany się zagoiły:), pod opieką Pani Doktor zaszłam w ciążę. Teraz na świecie jest już zdrowy i kochany Kubuś. Razem z mężem jesteśmy bardzo Pani Doktor wdzięczni. Dziękujemy

Szanowne Pane, szczerze polecam tego lekarza. Jestem szczęśliwą mamą 3 letniego chłopca, a 5 lat temu leczyłam się na niedrożnośc jajowodów. Byłam 2 razy w szpitalu z powodu ciąży ektopowej (ciąża pozamaciczna raz na lewym jajniku, drugi raz na prawym jajniku). Chodziłam do najlepszych lekarzy za bardzo duże pieniądze. Szczerze mówiąc nie dawano nam żadnych szans na ciążę drogą naturaną. Do dr Jakubowskiej trafiłam przez przypadek- metody leczenia okazały się skueczne po 11 miesiącach od pierwszej wizyty byam w ciąży- zapłodnienie nastąpilo naturalnie. Ona naprawdę wie jak leczyć.

Trafiłam na Panią dr. Jakubowską z polecenia koleżanek, wcześniej chodziłam do lekarza, który poza doskonałą znajomością ekonomii (najlepiej radził sobie z kasowaniem za wizytę) odebrał mi nadzieję na zajście w ciążę. Postanowiłam zweryfikować jego diagnozę, tak trafiłam do Pani Doktor - i całe szczęście! Nie dość, że sznse były spore, to jeszcze dokładnie podała mi termin "strzałau"! :-D teraz jestem w piątym miesiącu ciąży! Dzidziuś i ja mamy się wybornie i choć słyszałam przeróżne opinie nt mojej Pani Doktor, ja jestem bardzo zadowolona i bardzo szczęśliwa! Szczególnie, że wizyty są ...

teraz jestem w piątym miesiącu ciąży! Dzidziuś i ja mamy się wybornie i choć słyszałam przeróżne opinie nt mojej Pani Doktor, ja jestem bardzo zadowolona i bardzo szczęśliwa! Szczególnie, że wizyty są na NFZ - nigdy nie byłam potraktowana z góry i z łaski - przeciwnie!

Pani doktor prowadzi moja ciaże. Zgłosiłam sie do dok Jakubowskiej bez zadnego polecenia. Pierwsze wizyty były mieszane, bo doktor mimo ze tłumaczyła mi wszytsko była moze nie ze nieuprzejma, ale jakas nieobecna.Ale skupiłm sie na kompetencji a nie na humorze ginekologa. I nie załuje, teraz jestem bardzo zadowolona, Pani doktor mimo ze wiem ze ma bardzo duzo pacjentek prowadzi moja ciaze z duzym zaanazowaniem, zawsze jest przygotowana przed wizyta, orientuje sie jak zakonczylysmy poprzednia wizyte. Prowadzi luźna rozmowe podczas wizyty. Czuje sie bardzo dobrze, a u ginekologa zawsze byłam skrepowana.Polecam dziewczyny te Pania Ginekolog, bedziecie zadowolone :-)

Leczę się u Pani doktor już 11 lat. Chodziłam prywatnie i nie. Różnica jest tak, że wizyty prywatne trwały dłużej a wizyty na Fundusz to wiadomo standard 10min. Bywało różnie, ale mam porównanie z 4 innymi lekarzami i tak Pani Małgorzata wygrywa w tym rankingu. Jeśli chodzi o badanie kontrolne to zawsze przebada mnie całą (innym lekarzom np piersi się nie chciało badać), bywało też, że nie posiadali aparatu usg (albo był ale mówili,że popsuty:/). Jeśli ktoś ma wątpliwości, że lekarz źle zbadał można iść do innego i porównać wyniki. Ja ogólnie polecam lekarza:)

cuz moge powiedzieć jeżeli bym miała córke z pewnościa poleciłabym jej pani Małgosie cudowna kobieta traktuje pacjentki jak koleżanki jest miła i uprzejma wizyta zawsze przebiega na luzie wszystko wytłumaczy jak należy w jej gabinecie panuje rodzinna atmosfera z pewnością poprowadzi moją ciąże!!!!polecam kazdej kobiecie !!!

Pai doktor jest bardzo uprzejma, rozmawia z pacjentem o odp.na wszystke pytania. Natomiast jeśli chodzi o kompetencje to powinna jeszcze raz przestudiować ginekoogie.Pani doktor bez potrzebnych badań stwierdziła że mam PCO,a problemem w zajściu ciąży okazały się nidrożne jajowody. Gdyby nie wizyta u innego lekarza i sczegółówa diagnostyka faszerowałaby mnie lekami i narażała moje zdrowie jak i budżet. To w małym skrócie. Długo by opowiadać. Masakra!!!!