lek. dent. Małgorzata Jancelewicz

wybieliła mi ładnie ząbki-duzo mówi o profilaktyce, polecam

wybieliła mi ładnie ząbki-duzo mówi o profilaktyce, polecam

Usunęłam martwego,złamanego zęba.Na kolejnej wizycie pani dr wstawiła mi na tzw.mostku nowego.Interesowało mnie zrobienie zęba możliwie najtańszym kosztem,bo pani dr oferowała mi różne możliwości.W innym gabinecie koszt tego zabiegu był 6krotnie wyższy.Jestem pełna szacunku za profesjonalizm.Mam pięknego gładziutkiego zęba.Pani dr dokładnie sprawdzała,która metoda leczenia jest dla mnie najlepsza i tłumaczyła dlaczego. Zachwyciła mnie tez życzliwość do osób starszych i wspaniałe podejście do dzieci,które mogłam obserwować i o którym mogłam porozmawiać w poczekalni ze znajomą.Polecam innym ten gabinet.Ze względu na koszty musiałam zrezygnować z dotychczasowego i jestem mile zaskoczona.

Pani doktor jest godna polecenia. Szczególnie lubiana przez dzieci.

Pani doktor jest godna polecenia. Szczególnie lubiana przez dzieci.