lekarz Małgorzata Janczak

Internista, Endokrynolog

2,7
2,9

Calokształt masakra. mega Opóźnienia w godzinach wizyt .Wizyta w 5 min. Błędna diagnoza i leczenie latami, jeśli mozna nazwać to leczeniem!! Nie polecam nikomu

Beznadziejny lekarz prowadziła przez kilka lat żonę ze zła diagnoza która w chwili obecnej musi poddać się operacji usunięcia tarczycy

Polecam. Wizyta sprawna i skuteczna. Nowa poradnia, przestronne miejsce nowoczesny sprzęt. Po wykonaniu biopsji miałem skontaktować się po wynik. Na szczęście u mnie nic nie wyszło.

MIAŁAM NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY. BYŁAM WCZEŚNIEJ U TRZECH LEKARZY, KTÓRZY NIE POTRAFILI MI POMÓC. DZIĘKI PANI DOKTOR MÓJ STAN JEST DUŻO LEPSZY, ZGŁASZAM SIĘ REGULARNIE NA KONTROLE CO PÓŁ ROKU. BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY.

Byłam u pani doktor niespełna 3 dni temu i jestem zbulwersowana raz ze sie spozniła ponad 50 min to dwa jak weszłam do rozmawiała przez telefon 2 razy podczas gdy ja siedziałam po drugiej stronie!!!! zaznaczam, że na drzwiach do gabinetu jest nformacja o wyłączeniu tel!!! Pani doktor nie jest pani gwiadą lekarską i jak pani wymaga od kogoś pewnych zachowań to wypadało by by pani takze sie stosowała do nich nie polecam tego lekarza i tej przychodni

Witam . Trafiłam do Pani doktor z diagnoza niedoczynności tarczycy , wydawałoby sie ,że wizyta prywatna to czas dla pacjenta , pomyłka , wizyta trwała 10 min , kontrole 5min , fakt wyniki sa teraz dobre , ustabilizowane ale niestety ciazy nadal nie ma mimo ,że bedzo się o to stram i pani doktor wie ze bardzo mi zalezy , niestety nie umie mnie pokierowac dalej , mam się zgłaszac co 6 min na kontole z wynikami na ktore zerka i kasuje pieniadze

Fantastyczna lekarka, swietna specjalistka. Terapia trafiona w 100%

Fantastyczna lekarka, swietna specjalistka. Terapia trafiona w 100%