lekarz Małgorzata Janik

Ginekolog

Niesamowita kompetentna uśmiechnięta super !!!! Gorąco polecam! zawsze dobrze doradzi i pomoże . Ogromna wiedza medyczna przy tym pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, bardzo ciepła i życzliwa osoba, która troszczy się o pacjentkę nie tylko w dziedzinie, którą się zajmuje, ale dba też o jej zdrowie ogólne, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i przede wszystkim pyta o rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspominają.. naprawdę myślę, że nie mogłam znaleźć lepszej Pani ginekolog :)

Do pani doktor trafiłam w 2010 roku po pozytywnych opiniach z tej strony internetowej. Byłam w pierwszych tygodniach ciąży. Pani doktor wykonała usg i dała mi zdjęcie bez żadnego opisu a nawet podpisu. Mimo tego bardzo pozytywnie oceniałam panią doktor, wydawała mi się miłą i kompetentną osobą. Kolejnego dnia trafiłam do szpitala z poronieniem. W szpitalu stwierdzili, że mam 3 centymetrową torbiel. Bardzo mnie to zdziwiło bo przecież dzień wcześniej byłam u lekarza. W szpitalu powiedzieli jednak, że może obraz jest zakłamany z powodu poronienia i kazali po kilku dniach ...

W szpitalu powiedzieli jednak, że może obraz jest zakłamany z powodu poronienia i kazali po kilku dniach sprawdzić u swojego ginekologa. Trafiła więc znowu do pani Janik. Stwierdziła, że żadnej torbieli nie ma.
Po jakimś czasie z kolejną ciążą trafiłam do pani doktor M. Biernat (wspaniały lekarz). Okazało się, że jestem w ciąży ale i też wyhodowałam kilku centymetrową torbiel. Na zabieg było już niestety za późno. Skończyło się cesarką i wycięciem jajnika.
Dziwne, że 2 badania usg u pani doktor Janik nie wykazało torbieli (ponad 3 cm.!).
Pani Janik może jest dobrym stomatologiem ale chyba nie ginekologiem.

WITAM.POLECAM PANIĄ DOKTOR Z CZYSTYM SUMIENIEM!OD 3 LAT MAM PROBLEMY Z MIESIĄCZKAMI MOJ CYKL NA POCZĄTKU BYŁ 45DC NASTĘPNE 50DC A OSTATNIO NIE MAM 4MIESIĄCE A PODKREŚLĘ ZE BYWAŁAM U LEKARZA CO MIESIĄC I STWIERDZIŁ BEZ USG I BADAŃ ZE JEST ZE MNĄ WSZYTKO OK BYŁAM ZAŁAMANA BO PRZY TYM BARDZO PRZYTYŁAM I POMIMO CWICZEN I DIET WAGA ROSŁA.JAKIEŚ DZIWNI OWŁOSIENIE.POSTANOWIŁAM ZMIENIC LEKARZA I TRAFIŁAM DO P.DOKTOR KTÓRA W KOŃCU MNIE WYSŁUCHAŁA ZLECIŁA BADANIA HORMONALNE I ZROBIŁA USG.DIAGNOZA POLICYSTYCZNE JAJNIKI!A PODOBNO NIC MI NIE DOLEGA.TERAZ ZACZYNAM LECZENIE I CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM NA EFEKT!JA JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY P.DOKTOR.

bardzo przykro pisać mi tą opinie bo Pani doktor jest bardzo miłą osobą niestety kompletnie niekompetentna. Nie potrafila rozpoznac choroby przez co narazila mnie na dodatkowy bol i kolejne wizyty. Co do samego leczenia rownież mam szereg wątpliwości. Przepraszam ale ta Pani nie potrafi leczyc a to jest główna cecha lekarza. NIE POLECIŁABYM PANI DOKTOR NIKOMU

Świetna Pani Doktor, przy pierwszej wizycie zrobiła mi cytologię. Zdziwiłam się, ponieważ jak chodziłam z nfztu to takiej potrzeby wcześniejsza Pani ginekolog nie widziała. Pani Doktor poświęca czas pacjentce, co jest bardzo fajne kiedy przychodzi się z problemem. Zawsze miła i uśmiechnięta. Zaufanie wzbudza to, że przy każdej wizycie miałam przyjemność widzieć kilka Pań w ciąży, a to chyba świadczy, że jest dobrym lekarzem;). Miałam też wymrażaną nadżerkę, więc generalnie polecam;))

W ubiegłym tygodniu zdecydowałam się że pora iść na pierwszą wizytę ginekologiczną. Szczerze mówiąc miałam wielki stres w związku z tą wizytą, dodam że mam 23 lata. Wybrałam tą lekarkę właśnie z względu na pochlebne opinie właśnie na tym portalu. Okazało się że jest naprawdę świetna. Wszystko mi tłumaczyła, co robi dlaczego i dzięki temu czułam że nie dzieje się nic złego. Ma bardzo pozytywne podejście do pacjentki. Kolejna wizyta tylko u niej. POLECAM SZCZEGÓLNIE DLA STRACHLIWYCH.

Świetna pani doktor. Bardzo się bałam, ale nie było czego bardzo sympatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko bardzo szczegółowo mi opowiedziała. PRZESYMPATYCZNA, niczego nie bagatelizowała, zadawała mi też dużo pytań, żeby wszystko ustalić. Wspaniała polecam!!!

niestety mnie Pani Doktor nie zachwyciła. Lekarz do którego chodziłam wcześniej zdiagnozował nadżerkę. Pani Doktor niby widząc tą nadżerkę kazała mi się zgłosić na wymrażanie. Podczas wymrażania gdyby nie moje sugestie na temat gdzie owa nadżerka się znajduje (które wiedziałam od poprzedniego lekarza), to dopiero zmieniła końcówkę na bardziej odpowiadającą. Nie widząc gdzie jest nadżerka wymrażała ją. Po wymrażaniu nie miałam żadnych objawów wykonania zabiegu (upławy itp.) Po 1,5 miesiąca Pani doktor powiedziała, że mogę już współżyć i że wszystko jest ok. Jednak nie jest ok., bo niestety dolegliwości jeszcze bardziej się nasiliły, a nadżerka jak była tak jest(zmieniałam lekarza). Zabieg był wykonany "na oślep", zupełnie nie fachowo i szkoda tylko czasu na takie leczenie. Pomijając fakt, że podczas wymrażania Pani Doktor sugerowała, że to jednak nie jest nadżerka???

Po mojej pierwszej wizycie u Pani doktor mam jak najbardziej pozytywne zdanie,świetny lekarz.