lekarz Małgorzata Janik

Pani doktor jest bardzo kompetentna,miła oraz uprzejma.Wszystko tłumaczy i ma czas dla pacjenta.Chodzę do pani doktor od siedmiu lat.Zawsze tak samo profesjonalnie i z wysoką kulturą osobistą.Polecam wszystkim.

Świetna Pani Doktor, przy pierwszej wizycie zrobiła mi cytologię. Zdziwiłam się, ponieważ jak chodziłam z nfztu to takiej potrzeby wcześniejsza Pani ginekolog nie widziała. Pani Doktor poświęca czas pacjentce, co jest bardzo fajne kiedy przychodzi się z problemem. Zawsze miła i uśmiechnięta. Zaufanie wzbudza to, że przy każdej wizycie miałam przyjemność widzieć kilka Pań w ciąży, a to chyba świadczy, że jest dobrym lekarzem;). Miałam też wymrażaną nadżerkę, więc generalnie polecam;))

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u Pani doktor. Może trafiłam na zły dzień, albo po prostu jej nie podeszłam, bo do poprzednich klientek śmiała się w głos - cóż. Dostałam recepty na tabletki niemal dwa razy droższe od tych, które zażywałam do tej pory (Naraya 31 zł, Yasminelle 53 zł), bez pytania o to, czy chcę w ogóle zmienić przyjmowany lek. Podczas badania stwierdziła u mnie nadżerkę i nie tłumacząc, czym ona jest, czym grozi ani jak się ją leczy, kazała wrócić z wynikami cytologii... więc z gabinetu wyszłam niepoinformowana, wystraszona i zdezorientowana. Mam 22 lata. Do Pani Janik z całą pewnością nigdy się już nie zgłoszę.

WITAM.POLECAM PANIĄ DOKTOR Z CZYSTYM SUMIENIEM!OD 3 LAT MAM PROBLEMY Z MIESIĄCZKAMI MOJ CYKL NA POCZĄTKU BYŁ 45DC NASTĘPNE 50DC A OSTATNIO NIE MAM 4MIESIĄCE A PODKREŚLĘ ZE BYWAŁAM U LEKARZA CO MIESIĄC I STWIERDZIŁ BEZ USG I BADAŃ ZE JEST ZE MNĄ WSZYTKO OK BYŁAM ZAŁAMANA BO PRZY TYM BARDZO PRZYTYŁAM I POMIMO CWICZEN I DIET WAGA ROSŁA.JAKIEŚ DZIWNI OWŁOSIENIE.POSTANOWIŁAM ZMIENIC LEKARZA I TRAFIŁAM DO P.DOKTOR KTÓRA W KOŃCU MNIE WYSŁUCHAŁA ZLECIŁA BADANIA HORMONALNE I ZROBIŁA USG.DIAGNOZA POLICYSTYCZNE JAJNIKI!A PODOBNO NIC MI NIE DOLEGA.TERAZ ZACZYNAM LECZENIE I CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM NA EFEKT!JA JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY P.DOKTOR.

SUPER lekarz!!była pierwszym ginekologiem, do którego poszłam-to była świetna decyzja!nie zmieniłam lekarza od 5lat!rzetelna, zawsze uśmiechnięta, miła, komfort psychiczny takiej wizyty-BEZCENNY!!!Pani Doktor wszystko cierpliwie i skrupulatnie tłumaczy!!wszystkim zawsze polecam Panią Doktor!

naprawde bardzo fajna Pani doktor. wszystko wytłumaczy, jest usmiechnieta. zdecydowanie tam wroce;) i bede polecała.a jesli ktos sie boi isc na pierwsza wizyte u ginekologa to Pani dokrot jest naprawde swietnym lekarzen ta taka wizyte.

konkretna babka. wiele lat próbowałam się przełamać i pójść do ginekologa i w końcu to zrobiłam wcale nie żałuje naprawde sympatyczna pani doktor:) nawet to badanie jakoś przeżyłam. polecam:) nie robcie tego błedu co ja i nie zwlekajcie tyle czasu.. nie zastanawiajcie sie tylko idzcie i same zobaczycie nic strasznego naprawde!

niestety mnie Pani Doktor nie zachwyciła. Lekarz do którego chodziłam wcześniej zdiagnozował nadżerkę. Pani Doktor niby widząc tą nadżerkę kazała mi się zgłosić na wymrażanie. Podczas wymrażania gdyby nie moje sugestie na temat gdzie owa nadżerka się znajduje (które wiedziałam od poprzedniego lekarza), to dopiero zmieniła końcówkę na bardziej odpowiadającą. Nie widząc gdzie jest nadżerka wymrażała ją. Po wymrażaniu nie miałam żadnych objawów wykonania zabiegu (upławy itp.) Po 1,5 miesiąca Pani doktor powiedziała, że mogę już współżyć i że wszystko jest ok. Jednak nie jest ok., bo niestety dolegliwości jeszcze bardziej się nasiliły, a nadżerka jak była tak jest(zmieniałam lekarza). Zabieg był wykonany "na oślep", zupełnie nie fachowo i szkoda tylko czasu na takie leczenie. Pomijając fakt, że podczas wymrażania Pani Doktor sugerowała, że to jednak nie jest nadżerka???

Bardzo rzetelna osoba. Ma szacunek do pacjenta, wszystko spokojnie i jasno tłumaczy. Wzbudza zaufanie umiejętnościami medycznymi jak i interpersonalnymi. Wizyta odbywa się w przyjaznej i wesołej atmosferze. Polecam zarówno kobietom, które pierwszą wizytę u ginekologa mają dopiero przed sobą jak i "stałym bywalczyniom".

Bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, wszystko tłumaczy odpowiada na wszystkie pytania, poleca przy okazji filmy, linki etc jeżeli ktoś chce się dowiedzieć więcej na własną rękę. I zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile trzeba.Polecam