lekarz Małgorzata Janik

Małgorzata Janik-jakże niezwykle miła i troskliwa osoba.Kiedy coś mi dolega moja mama dzwoni do cioci, a ta zawsze pomoże mi wyjść z tego cało.Jest nie tylko dobrą lekarką, ale i świetną ciocią.Gdy jestem przy niej czuje się, jakbym była przy swojej mamie.Jest mi bardzo bliska.Za to jaką jest własnie ją kocham.Myślę, że ciocia jak najbardziej jest najlepszym lekarzem.I szczerze ją wszystkim polecam. Karolina

Karolina

bardzo miła,zawsze uśmiechnięta ,słucha pacjenta,wszystko wytłumaczy a nawet narysuje.Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje i leki które przepisuje są skuteczne, nie są drogie.

W ubiegłym tygodniu zdecydowałam się że pora iść na pierwszą wizytę ginekologiczną. Szczerze mówiąc miałam wielki stres w związku z tą wizytą, dodam że mam 23 lata. Wybrałam tą lekarkę właśnie z względu na pochlebne opinie właśnie na tym portalu. Okazało się że jest naprawdę świetna. Wszystko mi tłumaczyła, co robi dlaczego i dzięki temu czułam że nie dzieje się nic złego. Ma bardzo pozytywne podejście do pacjentki. Kolejna wizyta tylko u niej. POLECAM SZCZEGÓLNIE DLA STRACHLIWYCH.

POLECAM LEKARKE JEST ŚWIETNA , MIŁA I SYMPATYCZNA :)

POLECAM LEKARKE JEST ŚWIETNA , MIŁA I SYMPATYCZNA :)

Bardzo miła i kompetentna. Chodzę już do niej od 5 lat i ani razu się nie zawiodłam. Wiele razy doradzała mi nawet przez telefon w sytuacjach awaryjnych. Polecam

Bardzo kompetentna Pani Doktor, uprzejma i rzeczowa. Polecam !

Bardzo kompetentna Pani Doktor, uprzejma i rzeczowa. Polecam !

bardzo dobry lekarz, nowoczesne, rzeczowe podejście do problemu.polecam

bardzo dobry lekarz, nowoczesne, rzeczowe podejście do problemu.polecam

bardzo uprzejma, miła, sympatyczna,rzeczowa. mozna przy niej polubic lekarzy.gdyby wszyscy byli tacy!!

wspaniały lekarz, rzeczowa, uśmiechnięta, zawsze ma czs dla pacjentek

wspaniały lekarz, rzeczowa, uśmiechnięta, zawsze ma czs dla pacjentek

Miła, cierpliwie i obrazowo wytłumaczyła mi czym jest moje schorzenie. Zwróciła uwagę na konieczność leczenia ale ani nie bagatelizowała go, ani nie panikowała. Wyważona, uśmiechnięta. Polecam.

Polecam.