lekarz Małgorzata Jankowska-Kaczmarzyk

Lekarz rodzinny, Neonatolog, Pediatra

1,7

Uczulony byłem na jeden ze składników antybiotyku. Powiedziałem o tym Pani doktór, ale przepisała mi antybiotyk z tym szkodliwym składnikiem. Dobrze, że w aptece zna mnie farmaceutka i wiedziała, że zły dla mnie jest ten antybiotyk. Nie kupiłem tego lekarstwa. Wypisałem się od tej lekarki i zapisałem do dr Sławomira Łojka.

Pomyliła się ta Pani doktór. Niewłaściwie określiła diagnozę, w związku z tym przepisała złe lekarstwa. Leczona byłam w szpitalu w Łodzi i dopiero tam zastosowano skuteczną terapię.

Ze swoim dzieckiem - noworodkiem poszłam do dr Małgorzaty Jankowskiej-Kaczmarzyk.Nie rozpoznała niedokrwistości serca. Zawiozłam dziecko do kliniki w Warszawie i tam prawidłowo określili chorobę.

Nie zawsze prawidłową diagnozę określa ta lekarka. Przekonałam się o tym kiedy chorowałam na trzustkę. Poszłam do innej lekarki. Dała skierowanie na USG. Badanie potwierdziło chorobę trzustki.

Bolał mnie brzuch po prawej stronie. Lekarz Małgorzata Jankowska-Kaczmarzyk powiedziała, że zapewne mam chore jelito grube. Jednak podczas wizyty chirurg Krzysztof Janik stwierdził, że mam zapalenie wyrostka robaczkowego. Diagnoza jego była prawidłowa. W szpitalu usunięto mi wyrostek i teraz dobrze się czuję.

Chorowałam na tarczycę. Poszłam do dr Małgorzaty Jankowskiej-Kaczmarzyk. Nie potrafiła określić odpowiedniej diagnozy. Inny lekarz stwierdził, że przyczynę stanowi mało jodu w moim organiźmie. Zalecenia jego były skuteczne.

Przypuszczam, że miała racje lekarz Ewa Krupska, że nie polecała leczenia przez Panią dr Małgorzatę Jankowską-Kaczmarzyk. Nie jestem zadowolona z kuracji.

Ta Pani doktór nieskutecznie leczyła mojego synka. Chorował na zapalenie płuc. Dopiero w szpitalu dostawał skuteczne leki i choroba zaczęła zanikać. Teraz się dobrze czuje.

Jestem farmaceutą. Przypuszczam, że Pani doktór oprócz syntetycznych powinna też stosować naturalne leki. Od wielu lat w Niemczech można kupić zastrzyki z substancjami ziołowymi. Lekarze przepisują je nawet pacjentom chorującym na nowotwory. Stwierdzono, że działanie tych zastrzyków jest skuteczne.

Większym zaufanie darzę lekarza Magdalenę Stasiak. Z tej istotnej przyczyny zrezygnowałem z leczenia mnie przez Małgorzatę Jankowską-Kaczmarzyk i przepisałem się Magdaleny Stasiak.