lek. dent. Małgorzata Janowska-Bugaj

Wszystko super. Profesjonalistka w swojej dziedzinie. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła. Leczenie super. Polecam wszystkim

Pani Doktor jest nieoceniona w swojej dziedzinie. Od kiedy pamietam, balam sie dentystow, moze dlatego ze trafialam na niewlasciwych lekarzy. W przypadku Pani Doktor bylo inaczej, jest usmiechnieta, sympatyczna i budzi zaufanie pacjenta. Pani doktor poswieca swoj czas w 100% pacjentowi, przeglada zeby, po czym szczegolowo objasnia czym trzeba sie zajac. Podczas zabiegu Pani doktor dba o samopoczucie pacjenta, sprawdza czy nic nie boil I uspokoja w razie potrzeby. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkalam w swoim zyciu, moje zeby nigdy nie byly tak zdrowe jak teraz a to wszystko dzieki Pani Doktor Malgosia!:) polecam i bardzo dziekuje ze moge sie smialo usmiechac:-) pozdrawiam MS

Wzorowy lekarz. Obecność Pani Doktor sprawia, że strach odchodzi. Zabiegi przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Rzadko spotykany lekarz!