dr n. med. Małgorzata Januszewska

Dr Orzechowska-Pawilojć jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2001 roku pod nadzorem najlepszych specjalistów endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Zaburzeń Hemostazy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz autorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i za...

Jestem zadowolona z Pani doktor, jest sympatyczna, a poza tym nie musi wdawać się w dyskusje z pacjentkami. Jest konkretną lekarką. Chodzę do Pani Małgosi od kilku lat i polecam ją moim znajomym.

Chodzę do dr Januszewskiej państwowo do przychodni na Jeleniogórskiej oraz na kontrolne USG prywatnie na Generała Sosnowskiego. Jestem młodą przyszłą mamą i jest to moja pierwsza ciąża tak więc bardzo wszystko przeżywam. Pani doktor wszystkie moje wątpliwości rozwiewa. Na pytanie zawsze uzyskuje konkretną odpowiedź. Według mnie jest to lekarz z powołania. Miła urocza kobieta. Polecam jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży.

Zdecydowanie odradzam,Pani dr nie ma kompletnie serca do tej roboty,byłam na paru wizytach i wiem jedno strata czasu, więcej nie pójdę, Pani dr nie chce się tłumaczyć choroby a już tym bardziej metod leczenia, robi jakieś badania i nie powie nawet po co!! Wydusi tylko z siebie nazwę badania, a na co jest mam poczytać w internecie, to łamanie praw pacjenta, nie co marzyć o jakimś zaangażowaniu z jej strony,wizyta średnio trwająca 5 minut, jeszcze żaden lekarz tak mnie nie zbywał, pytań nie można zadać żadnych bo i tak nie odpowie,można sie poczuć jak za komuny, ,po prostu pacjencie jak najszybciej wyjdź, następny proszę.... byle jak najszybciej wyjść z roboty,może powinna poszukać innego etatu np. w warzywniaku

Potwierdzam pozytywne opinie o dr Januszewskiej, jest konkretna i profesjonalna, badanie bezbolesne i szybkie rozpoznanie. Trzeba trochę wyrozumiałości dla lekarzy, którzy pracują wiele godzin dziennie na wysokich obrotach, nikt z nas nie jest w stanie być ciągle uśmiechnięty i zadowolony z życia. Ja oczekiwałam profesjonalizmu i go otrzymałam. W gratisie była uprzejmość:) Polecam i pozdrawiam!

Podczas wizyty Pani dr stwierdiła że mam polip endometrialny i skierowała na wyłyżeczkowanie macicy. Załamana poszłam do innego lekarza, który zrobił USG i stwierdził kategorycznie że żadnego polipa nie ma!!!!!! Kolejne 2 wizyty również go wykluczyły! Dzięki Bogu nie uwierzyłam "świetnej" Pani doktor i zasięgnęłam opinii innego lekarza bo inaczej poddałabym się skrobance zupełnie neipotzrebnie. Jedyne co mogę potwierdzić z pozytywnych opinii to fakt, że jest miła. Ale to chyba nie jest głównym zadaniem lekarza.ODRADZAM!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam serdecznie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam serdecznie.

Polecam wszytkim Pania DR - bardzo mila i przede wszytkim profesjonalna

Polecam wszytkim Pania DR - bardzo mila i przede wszytkim profesjonalna

Najlepsza ginekolog u której dotychczas byłam - bada szybko, profesjonalnie i (co najważniejsze) bezboleśnie, czego nie można powiedzieć o wszystkich lekarzach.

Z czystym sumieniem poleciłabym Pania Małgorzatę, najlepszy lekarz ginekolog jakiego do tej port miałam.

pani doktor miła,uśmiechnieta i bardzo zaangażowana w sprawy swoich pacjentów.polecam gorąco!!