Małgorzata Jarzębińska

Okulista

Jestem pacjentką doktor Jarzębińskiej-Vecerowej od kilkunastu lat. Poczekalnia zawsze jest pełna, a ja nigdy nie czułam się potraktowana "na chybcika"... Nawet, kiedy przyszłam do gabinetu bez wcześniejszego zapisu (nagły wypadek), zostałam przyjęta, zbadana i uspokojona. W dodatku badanie było gratisowe... Pani doktor ma wszystko, co potrzebne, by być doskonałym lekarzem... Wielką kulturę osobistą, ogromną wiedzę zawodową i serdeczne podejście do pacjenta. Od znajomych wiem też, że ma doskonałe podejście do najmłodszych pacjentów. Polecam panią doktor oraz jej świetnie wyposażony gabinet. Pracują w nim naprawdę życzliwi pacjentom ludzie :)

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

oko
Olszewskiego Karola 58