lekarz Małgorzata Jędrzejczak-Misiek

Internista

Wyjątkowo nieprzyjemna lekarka, bez odrobiny zrozumienia dla chorego, nie słucha co pacjent do niej mówi i z jakimi problemami zgłasza się do lekarza. Niestety nie każdy kto pozytywnie zdaje egzaminy i potrafi nauczyć się nawet trudnych przedmiotów nadaje się potem do pracy z drugim człowiekiem. Zawód lekarza wymaga wyjątkowych kompetencji a ta pani ich ewidentnie nie posiada.

Bardzo niekompetentna, wręcz chamska lekarka, nie bada pacjenta, nie da nawet dojść do słowa, żeby powiedzieć, co człowiekowi dolega, zero empatii i zdolności do słuchania, nie rusza tyłka z fotela przez całą wizytę. Jakby wszyscy lekarze mieli być tacy, to lepiej żeby zlikwidowano służbę zdrowia.

NIE POLECAM WIZYTY U TEJ PANI BRAK KOMPETENCJI I EMPATI DO PACJENTA NIEMIŁA NIEDOSTĘPNA OSOBA KTÓRA PACJENTA TRAKTUJE Z GÓRY I NADODATEK NIEPUNKTUALNA

Nie polecam tej pani, brak podejścia do pacjenta, opryskliwość, nie mówiąc już o dokładnym zbadaniu pacjenta - często w ogóle tego nie robi. Jestem oburzona i zniesmaczona tym, że na takich "lekarzy" idą nasze pieniądze...

Wciąż poszukujesz "Internista Kielce"?

Przychodnia
Jagiellońska 70