dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Polecam tego lekarza.Pani doktor prowadziła całą moją zagrożoną ciąże i urodziłam zdrowego i pięknego synka.Polecam.Uregulowała mi również hormony-mam problem z tarczycą.Mnie poleciła Panią doktor moja mama.Też jest bardzo zadowolona z Pani doktor.

Lekarz bardzo miły i uprzejmy, a jest to bardzo ważne w kontakcie z pacjentem. B. dobry specjalista, polecam wszystkim koleżankom.

Bardzo miła. Wyjaśni wszystkie wątpliwości i odpowie na pytania, chociaż sama z siebie nie jest faktycznie wylewna. Zawsze można do niej zadzwonić. Słyszałam o niej opinie, że w nadmiarze stosuje kuracje hormonalne, ale ja mam zupełnie odwrotne doświadczenie. Leczę się u niej z powodu problemów z zajściem w ciążę i nie przepisuje nic na wszelki wypadek,na wyrost.

bardzo nila i zeczowa leczylam nieplodnosc gdzie juz na drugiej wizycie wiedzialam co mi jest ijak bedzie przebiegac moje leczenie po 4 latach leczenia mam wspanialego synka pani doktor bardzo sympatyczna mozna do niej dzwonic o kazdej poze dnia

Przyzwoita, kompetentna lekarka, choć niewylewna- co akurat uważam za cnotę

Przyzwoita, kompetentna lekarka, choć niewylewna- co akurat uważam za cnotę

Hmm, sama nie wiem. Kiedyś byłam zachwycona, teraz mam mieszane uczucia... Zaczęłam do niej chodzić w bardzo młodym wieku i jakoś się przywiązałam, ale ostatnio moje przywiązanie nie wytrzymało stawki, jaką liczy sobie obecnie pani Jędrzejczyk. Najzwyczajniej w świecie już mnie na takie leczenie nie stać. Zacznę może od plusów. Pani doktor jest przesympatyczna, poświęca pacjentce tyle czasu, ile ta potrzebuje, stara się przystępnym językiem odpowiadać na pytania. Można do niej z wątpliwością czy pytaniem dzwonić na komórkę, jeśli tylko może, pomoże czy poradzi "zaocznie". Wydaje się też kompetentna. W badaniu uważna i delikatna, nie trzeba jej przypominać o badaniu piersi. Gabinet prywatny bardzo schludny i czysty. Minusy? Oprócz ceny... Wydaje mi się, że pani doktor za bardzo wierzy w hormony;-) Przed ich zapisaniem zleca wprawdzie badania, ale i tak zapisuje dość lekką ręką i pozwala brać przez lata bez przerw... Wydaje mi się, że to mi właśnie zaszkodziło (po dwóch latach od odstawienia pigułek wciąż mam problemy z cyklem), ale nie mam pewności, więc nie chcę rzucać oskarżeń. Ogólnie jeśli kogoś stać, myślę, że warto sprawdzić. Tak czy inaczej jest raczej dobrym lekarzem, a także życzliwym i delikatnym, a to się przecież bardzo liczy:-)