lek. dent. Małgorzata Juszczyk

Polecam. Młoda i zdolna. Dobre podejście do Dzieci. Syn na pierwszej wizycie Panią bardzo polubił. Zadowolony pacjent

Bardzo miła i profesjonalna Pani stomatolog, która traktuje na równi pacjentów na nfz i prywatnie. Zawsze gotowa pomóc i dokładnie wie jak. Szczerze polecam Pania Małgorzatę Juszczyk, to najlepszy stomatolog🙂

Kompletnie nieodpowiedzialna kobieta . Podjęła się leczenia kanałowego , zapłaciłam pogrzebała w zębie i na koniec stwierdzenie że na kolejnej wizycie zęba wymodelujemy . I tak przez pół roku jeździłam z nadzieją że w końcu do końca skończymy leczenie . Oczywiście co wizyta pani dr nie było albo gabinet nieczynny albo umówiona byłam na dzień w którym nie przyjmowała . Do ostatniej wizyty 27 .22 r września kiedy to pojechałam z nadzieją że to już dziś bo ząb już był w takim stanie że zaraz go po prostu nie będzie. ...

Kompletnie nieodpowiedzialna kobieta .
Ukruszony rozgrzebany w środku
Oczywiście na miejscu dowiaduje się po raz kolejny że pani Dr Małgorzaty nie ma bo pojechała do lekarza ….że wróci o 12 i że zostanę powiadomiona o kolejnej wizycie .
Oczyścicie kolejna wizyta za 2 tyg na którą się już nie zgodziłam bo nie dam się tak traktować
Tyle czekania
Dla mnie to jest kompletny brak szacunku do pacjenta
Zapłaciłam za leczenie którego dr nie skończyła i teraz żeby naprawić zęba wydam 3 razy tyle .
Bo jest w opłakanym stanie .

Odradzam

Bardzo sympatyczna i miła osoba. Leczenie za każdym razem przebiega bez zbędnego stresu i kosztów. Pani Juszczyk odpowiada na każde zadawane pytanie bez zbędnego owijania w bawełnę. Mam pewność, że moje uzębienie jest pod dobrą opieką :) Zdecydowanie zachęcam do skorzystania z usług.