mgr Małgorzata Kabas-Śliwczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Plusy: dogodne miejsce spotkań zapewniające anonimowość i komfort, Pani uważnie słucha i pamięta, o czym się jej mówiło, jest uprzejma, wyjaśnia na czym będzie polegała terapia i te aspekty oceniam bardzo pozytywnie. Minusy: Na 10 spotkań, które miały się odbyć 6 zostało odwołanych tego samego dnia, w którym miały się odbyć, mimo zaakcentowania przez Panią psycholog konieczności regularnych spotkań (sama odwołałam jedno). Wskazaną przyczyną odwołań były problemy zdrowotne Pani psycholog, co oczywiście jest zrozumiałe, ale w sytuacji, kiedy psycholog wie, że ze względów zdrowotnych może nie być w stanie poprowadzić ...

Minusy: Na 10 spotkań, które miały się odbyć 6 zostało odwołanych tego samego dnia, w którym miały się odbyć, mimo zaakcentowania przez Panią psycholog konieczności regularnych spotkań (sama odwołałam jedno). Wskazaną przyczyną odwołań były problemy zdrowotne Pani psycholog, co oczywiście jest zrozumiałe, ale w sytuacji, kiedy psycholog wie, że ze względów zdrowotnych może nie być w stanie poprowadzić terapii (tak było w tym przypadku) nie powinien przyjmować klientów/pacjentów. W dniu, w którym miało się się odbyć ostatnie spotkanie Pani zadzwoniła do mnie i przekazała informację, że może się ze mną spotkać co najwyżej dwa razy a potem może "mnie przekazać" swojej koleżance. Efekty (w moim przypadku) - żadne. Można zatem powiedzieć, że straciłam czas i pieniądze. Zastosowana terapia EMDR. Chodziło o lęk specyficzny. Długo się zastanawiałam, czy napisać opinię, ale w związku z tym, że sama bazowałam na opiniach, które były w internecie, zanim podjęłam decyzję o terapii, postanowiłam napisać, głównie ze względu na innych, którzy mogą potrzebować pomocy, i podobnie jak ja, będą szukać terapeuty czytając opinie innych. Warto wiedzieć, że może być różnie. A jak widać po wcześniejszych opiniach i mojej - może być różnie.
Podsumowując, nie poleciłabym Pani.

Zastanawiałam się nad dodaniem opinii gdyż nie mogę napisać samych superlatyw o Pani doktor. Sama dokonałam wyboru wyszukując i czytają opinie a niestety czuję się nieco zawiedziona. Był to mój pierwszy kontakt z terapią, o ile na początku czułam zaangażowanie i chęć pomocy z biegiem czasu poczułam się lekceważona i zaniedbywana. Pani doktor kilkakrotnie odwoływała spotkania ( również tego samego dnia ). Nie czułam ciągłości terapii, takie urywanie z biegiem czasu zupełnie mnie zniechęciło do kontynuacji ( także u innego lekarza ). Z pierwszych spotkań wyniosłam wiele, do tej pory pamiętam niektóre słowa które bardzo mi pomogły. Za to bardzo dziękuję Pani doktor.
Postanowiłam samodzielnie poradzić sobie z tym co mnie trapi i boli, ze skutkiem myślę pozytywnym.

Do terapii do pani doktor zgłosiłam się z napadami leku panicznego. Po pół roku regularnych spotkan czuję się znacznie lepiej, a po samym leku nie ma śladu. Pozdrawiam Panią Doktor. Anna

Mogę śmiało stwierdzić ,że miałam wiele szczęścia. Często słyszę o problemach z lekarzami na terapii. Sama się jej bałam gdy zdiagnozowano u mnie CHAD i zaburzenia osobowości. Okazało się że nie dość że nie było czego się bać to wręcz przeciwnie Pani Małgosia pomogła mi stanąć na nogi i zrozumieć co się dzieje. Dzięki jej wsparciu funkcjonuję normalnie i nie boję się kolejnego dnia. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie, nigdy nie ignoruje moich problemów. Uratowała moje życie, bo tylko ona zauważyła że jestem w ciężkiej depresji i mam myśli samobójcze. Wyciągnęła mnie z tego. Poza tym że jest cudownym człowiekiem to jeszcze świetnym lekarzem, robię dzięki niej niesamowite postępy, pokonuje kolejne blokady i uczę sie żyć z chorobą. Dziękuję Pani Małgosiu.

Bardzo dobra terapeutka. Terapia długa, bo trwała około roku. Ale było warto. A każda sesja wnosiła coś ważnego i nowego. Wszystkim polecam Panią Małgorzatę! Dziękuję.

Wyjątkowa terapeutka. Autentyczna życzliwość, zrozumienie, empatia i kompetencje. Cele terapii zrealizowane, a leczyłem się z powodu zaburzenia obsesyjno kompulsywnego. Zdecydowanie polecam!

Wielkie podziękowania dla Pani magister! Zgłosiłem się do niej z rozpoznanym zaburzeniem osobowości. Mimo że wizyty były w publicznej PZP zawsze znalazła dla mnie termin i mogłem się z nią kontaktować w trudnych chwilach. Terapia prowadzona była w nurcie schematu. Dziś mogę żyć normalnie, nie jestem już uwikłany w chore relacje z rodzicami, jestem w stabilnym związku. Zdecydowanie polecam!

Świetny psycholog i psychoterapeuta. Ciepła, serdeczna, delikatna i empatyczna. Potrafi zbudować zaufanie, dzięki czemu można o wszystkim powiedzieć, zawsze pomaga znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Z całego serca polecam.

Najlepszy psycholog z jakim kiedykolwiek prowadziłem terapię zawsze pomoże nigdy nie odmówi :)

Pani Małgosia okazała się być niezwykle pomocna w moich kłopotach z fobią społeczną. Mogę wreszcie normalnie żyć i nie bać się ludzi. Polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236