lek. med. Małgorzata Kaczmarczyk

To moja kolejna wizyta u Pani doktor w SCM clinic i z całą pewnością mogę polecić tego specjalistkę. Lekarka bardzo zaangażowana i wnikliwa. Nie postawiła mi diagnozy w ciemno, drążyła, aż w końcu znalazła przyczynę moich problemów zdrowotnych. Leczenie przyniosło już pozytywne zmiany. Takiego lekarza właśnie szukałam.

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor. Chodzę do niej od jakiegoś czasu do SCM clinic i jestem mega zadowolona ze sposobu, w jaki odbywają się wizyty. Lekarka jest bardzo konkretna, zawsze mam komplet badań, merytorycznie odpowiada na pytania. Takiego lekarza szukałam.

Do Pani doktor chodziłam na wizyty do SCM clinic w trakcie ciąży. Wspaniale poprowadziła mnie w tym szczególnym dla mnie czasie. Wszystko dokładnie tłumaczyła, okazała dużo wsparcia i empatii. Polecam przyszłym mamom.