mgr Małgorzata Kaim

Psycholog dziecięcy

2,5
2,5

Rewelacja! Nie wiem z czego wynikają poniższe opinie, jednak widać że są one wystawiane bardzo dawno. Pani psycholog pełna empatii, zawsze życzliwa z otwartym sercem. Cierpliwie słucha i chce pomóc. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy.

Bardzo gorąco polecam! Przecudowny psycholog i człowiek. Bardzo mi pomogła poradzić sobie z moimi problemami psychicznymi.

Witam, Chciałabym wyrazić o Pani opinię. Otóż nie, to nie będzie dobra opinia. To będzie fatalna opinia. Tak samo jak Pani podejście do samopoczucia drugiej osoby. Nieco socjopatyczne i egoistyczne. Stwierdzam, że jest Pani bardziej chora od większości pacjentów. Jak można "olać lęk"? A jak Pani zwymiotuje na dywan, to wystarczy olać? Śmiałam się przy tych opiniach, naprawdę, śmiałam się. Teraz też się śmieje, bo to zabawne, jak to możliwe, że jeszcze Pani nie zwolnili. Psycholog? Czwartoklasiści byliby już lepszymi terapeutami. Doradca? Chyba po śmierci. Nie polecam tej Pani. Ocena ...

Witam,
Chciałabym wyrazić o Pani opinię.
Nie polecam tej Pani. Ocena 1/5, szkoda, że nie ma 0/5.
Pozdrawiam.

Pani jest bardzo uparta i narzuca swoje poglądy na sprawy, które nie koniecznie są głównym tematem rozmowy. Umniejsza wagę problemów pacjenta, wmawia, że inni mają gorzej. Zrezygnowałam po dwóch wizytach.

Pani doktor zamiast pracować z dzieckiem uczyła go czytać metodą sylabową Po 3 spotkaniach zrezygnowaliśmy z bezsensownych spotkań Nie polecam!!!

Pani bardzo uparta, nie pozwoliła na przedstawienie swojego zdania i opisu sytuacji-co mogłoby ułatwić współpracę i podejście obustronne, prośba o wyjaśnienie skończyła się niczym. Niestety dla mojego dziecka szukam kogoś innego, gdyż ta Pani nie spełniła moich oczekiwań...