dr n. med. Małgorzata Kajderowicz-Kowalik

Lekarz rodzinny

Pani dr Kajderowicz to b doswiadcziny i dobry lekarz.Ma ogromna wiedze i doswiadczenie.Jest lekarzem ematycznym ale i stanowczym.

Szanowna Pani Doktor! Nie ma do Pni bezpośredniego kontaktu więc prosze mi wybaczyć, że piszę tutaj. Bardzo sobie Panią cenię i dlatego mam nadzieję, że Pani na ten fakt zareaguje. Nie wiem kim była ta kobieta /Personel zwracałsię pani prezes/ ale chyba nie w tym miejscu co powinna. /poradni rehabilitacyjnej/ . Otórz miałam do przekazania dwa słowa co trwałoby sekundę, a ta pani zajęła mój i nie tylko mój czas przez conajmniej 5 min wyżywając się psychicznie na mnie i na Personelu; chyba celem zaspokojenia swoich chorych ambicji. Nie powinnam ...

Nie wiem kim była ta kobieta /Personel zwracałsię pani prezes/ ale chyba nie w tym miejscu co powinna. /poradni rehabilitacyjnej/ . Otórz miałam do przekazania dwa słowa co trwałoby sekundę, a ta pani zajęła mój i nie tylko mój czas przez conajmniej 5 min wyżywając się psychicznie na mnie i na Personelu; chyba celem zaspokojenia swoich chorych ambicji. Nie powinnam się denerwować /to jest jedno z najważniejszych przykazań w mojej chorobie/ a ta kobieta doprowadziła mnie do granic wytrzymałości. Mówiłam , że mam bardzo chorego mężą i muszę jak najszybciej znaleźć się w domu: nie słyszała i pewnie nie chciała bo biegła za mną aż do wyjścia nadając jak nakręcona. Chyba mnie próbowała siłą zatrzymać ale odwróciłam się i po prostu uciekłam. Wydawałoby się że z pacjentami powinni pracować ludzie, po prostu LUDZIE, któży rozumieją w pacjencie drugiego człowieka /tak jak np. Pani Natalia, która zrozumiała moją trudną sytuację i chciała mi pomóc, a za to otrzymała jakąś nieprzyjemną reprymendę/
Poza tym jest coś nie tak z przepływem informacji, bo w poniedziałek po wizycie u P.Dr. Ortopedy /z programu/ zaniosłam skierowanie na natychmiastową rechabilitację do poradni. Czekałam cierpliwie na telefon , ale dzisiaj się okazało, że skierowanie włożono w zeszyt i nikt o nim nie wiedział i na dodatek, że ono w sumie jest prawie nieważne /w kontekście programu/.
z poważaniem pacjentka

Brakuje zaangazowania, po moim telefonie z informacja ze dziecko ma goraczke kaszle i ma katar praktycznie naplywajacy na biezaco z duzym nasileniem, Pani kazala nie panikowac kropic nosek woda morska i sciagac katar, po moim pytaniu czy mozemy jutro podjechac Pani odpowiedziala ze nie wie gdzie bedzie i czy bedzie wogole, nie zastanawiajac sie dlugo pojechalem z dzieckiem w ten sam dzieki prywatnie do pediatry,co się okazalo, zapalenie oskrzeli, ucha oraz spojowek wiec bardzo Pani dziekujemy za fachowe podchodzenie do nadwrazliwych roodzicow

Bardzo udane połączenie fachowości, emocjonalnego ciepła z postawą społecznikowską. W czasach obecnych rzadkość!

Jest dobrym lekarzem tylko bardzo zabieganym.Na ogół zawsze się spieszy.

Jest dobrym lekarzem tylko bardzo zabieganym.Na ogół zawsze się spieszy.